Iššūkių diena Zodiako ženklams: kai kam teks nusivilti

Zodiako ženklus ketvirtadienį lydės nemenki iššūkiai, tad kiekvienam iš jų prireiks itin daug kanrybės ir atidumo.

Avinas

Stebėkite jus supančius žmones, draugus: mėginkite pajusti, su kuo jums ne pakeliui. Tiesa, santykių aiškintis nederėtų. Stiprinkite ryšius su tais, kurie jus remia, palaiko. Saugokite finansines bei romantiškas paslaptis.

Tauras

Nebus lengva įgyti aplinkinių simpatijas, pasitikėjimą, paramą, todėl tai negeras laikas ko nors prašyti, tikėtis. Venkite karštakošiškų kraštutinių sprendimų, bet kokių rizikingų situacijų.

Dvyniai

Apgaulingos naudos laikas, kada viskas atrodo geriau, nei yra iš tikrųjų. Nerizikuokite pinigais. Būkite atidūs, kad nepablogintumėte neapgalvotais žodžiais santykių su partneriais, artimaisiais, mylimu asmeniu.

Vėžys

Galite gauti įdomių dalykinių pasiūlymų, tačiau neskubėkite džiaugtis, jie nebus nei pelningi, nei kitaip naudingi. Būkite atsargesni su mažai pažįstamais asmenimis, ypač transporte, viešosiose vietose.

Liūtas

Reikalams tvarkyti, kelionėms diena visai netinkama. Tiesa, namie irgi galite jaustis nekaip: bus nelengva rasti sau vietą, nusiraminti. Greitai susigraudinsite, net išsigąsite, kitaip kalbant, būsite įtaigūs, tad venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis.

Mergelė

Diena nebus sunki, vis dėlto nesiimkite atsakingų darbų. Netinkama proga demonstruoti savo šaunumą ir rizikuoti turtu, garbe ar mylimo žmogaus pasitikėjimu.

Svarstyklės

Tikėtini apmaudūs nesusipratimai viešosiose vietose, darbe. Nepalanku tvarkyti dokumentų, juridinių reikalų. Patartina užsiimti tik jums maloniais dalykais.

Skorpionas

Nepykite, daug kam stigs optimizmo, objektyvumo. Svarbu nekritikuoti ir neteisti, nors antroji pusė, partneriai, net draugai vis primins jūsų trūkumus, klaidas. Būsite itin emocingi, greitai užsigausite, tad stigs ne tik ramybės, bet ir objektyvumo.

Šaulys

Galite netekti ne tik jėgų, bet ir viltį prarasti. Tačiau tai laikinos blogos nuotaikos, dėl jų pasistenkite nesugadinti dienos artimiesiems. Gresia įvairūs nemalonumai, nuostoliai, netikėtos priverstinės išlaidos.

REKLAMA

Ožiaragis

Apgaulingas metas: tuščia mėginti ką nors aiškintis, suprasti, juolab kitiems paaiškinti. Nebūkite patiklūs bendraudami su tais, kurie sakys, kad žino, ką daryti, kur eiti. Niekur nepersistenkite.

Vandenis

Dėl šios dienos klaidų, rizikingų veiksmų galite netekti vadovo pasitikėjimo. Tai gali pakenkti ne tik uždarbiui, bet ir karjerai, tad savo užduotis atlikite kuo atidžiau.

Žuvys

Mažiau planuokite, pagalba (kaip ir nesėkmė) ateis iš ten, iš kur nesitikėsite, o reikalai gali pakrypti nenumatyta linkme. Neieškokite pagalbininkų: pasitikėdami kitų, ypač valdininkų, pažadais tik laiką sugaišite ar į bėdą pakliūsite.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
I
Inga
2021-04-08 10:49:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar gydis nuo skiepo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų