• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau netrukus įžengsime į vasario mėnesį, kuris Zodiako ženklams atneš daug naujų išgyvenimų. Kuriems Zodiako ženklams vasario mėnesį seksis labiausiai?

Jau netrukus įžengsime į vasario mėnesį, kuris Zodiako ženklams atneš daug naujų išgyvenimų. Kuriems Zodiako ženklams vasario mėnesį seksis labiausiai?

REKLAMA

Štai, trys Zodiako ženklai, kuriems vasario mėnesį seksis labiausiai:

Liūtas

Tai puikus mėnuo atsidurti dėmesio centre ir siekti naujų horizontų. Svarbiausias momentas yra pilnatis jūsų Zodiako ženkle, kuri su trenksmu pasireikš apie vasario 5 d. Tai yra vienas iš svarbiausių visų metų posūkio taškų jums, nes jūs atsidūrėte centre.

Pagrindinis asmeninis ar profesinis tikslas, projektas, planas ar situacija dabar gali pasiekti kulminaciją. Galite jaustis ypač emociškai susijęs su dabartine informacija, kuri taip pat greičiausiai glaudžiai susieja reikšmingus santykius tiek asmeniškai tiek profesionaliai, rašo kylethomasastrology.com.

Vandenis

Vasaris visada žymi gimtadienio sezoną, o jūs esate savo paties cirko vedėjas, Vandeni. Nesvarbu, ar jūsų gimtadienis buvo praėjusį mėnesį, ar dar tik bus, esate ryškesnis ir labiau pasitikintis savimi, kai saulė atsiduria jūsų Zodiako ženkle. Naudokite šią energiją savo asmeniniams ir profesiniams planams kurti.

REKLAMA
REKLAMA

Sukurkite savo strategijas, kad pasiektumėte viską, kas padarys jus laimingesniu. Merkurijus, komunikacijos planeta ir protas, po vasario 11-osios taip pat šoks per jūsų Zodiako ženklą bei pagreitins jūsų gyvenimo ritmą, įneš daugiau aiškumo ir didesnių galimybių sutarčių ar kelionių srityje.

REKLAMA

Kita pagrindinė tema, kuri jums atrodys labai patraukli, yra partnerystė, nes mėnulio pilnatis bus jūsų sąjungos sektoriuje vasario 5 d.

 

Žuvys

Nors gimtadienio sezonas dar neprasidės iki vasario mėnesio pradžios, jūs jau pajusite  šventinę vibraciją. Taip yra todėl, kad ne tik Merkurijus, komunikacijos ir socialinės sąveikos planeta, iki vasario 11 šėls jūsų socialiniame sektoriuje, atnešdamas šūsnį kvietimų, pranešimų ir planų, tačiau ir Venera, grožio ir malonumo planeta, bus jūsų ženkle iki vasario 20 d.

Tai nuostabi žinia, tad turite sutelkti dėmesį į mėgavimąsi savimi, romantiką ir galimybę bendrauti su daugybe žmonių. Vis dėlto galite šiek tiek svyruoti tarp jausmo „įjungti“ ir „išjungti“, nes kosmosas taip pat gali priversti jus jausti nuovargį, o kūnui ir sielai gali prireikti poilsio pirmąją mėnesio pusę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų