• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien norėsis atsinaujinti, tad tik apie tai ir galvosite. Svarbi antra dienos pusė – galite sulaukti svečių iš toli.

Šiandien norėsis atsinaujinti, tad tik apie tai ir galvosite. Svarbi antra dienos pusė – galite sulaukti svečių iš toli.

REKLAMA

Horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Nevarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Šiandien pakaks norinčių jums padėti. Tai pasitikėjimo metas: taikykitės su tais, kurie jums artimi, svarbūs, kalbėkitės su tais, kuriuos mylite. Palankus metas deryboms, teisiniams reikalams tvarkyti.

Tauras

Dėl nieko nesijaudinkite: galite būti pernelyg emocingi. Spręskite susikaupusias problemas, o jei kas ir nepavyks, galite drąsiai atidėti rytdienai. Nedirbkite sunkių darbų.

Dvyniai

Reikalai pajudės jums reikalinga linkme be jokių išskirtinių asmeninių pastangų. Vėl atgaunate seną gerą formą, vėl esate pasiruošę žygdarbiams. Planuokite ateitį, ruoškite erdvę būsimai veiklai, bet kol kas nieko iš esmės nekeiskite.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Imate aiškiai matyti, kas buvo slėpta, kur meluota, kur jūsų asmeninės klaidos, o kur aplinkinių neapdairumas, išmanymo stoka. Šiuo momentu jums nereikia jokių patarėjų, reikalo esmę perpratote geriau už kitus.

REKLAMA

Liūtas

Nors diena skatins ką nors keisti, atnaujinti, neskubinkite įvykių, nepriimkite radikalių sprendimų: tikėtina, jog dabar matote ir suprantate, įvertinate ne viską. Pamąstykite, kaip labiau racionalizuoti darbą, kad daugiau spėtumėte nuveikti ir nepavargtumėte.

Mergelė

Ramus laikas, geras svajoti ir ilsėtis. Savaime reikalai tvarkysis geriau nei jums stengiantis. Nerimas gali būti perdėtas. Svarbu vadovautis intuicija ir nedaryti nieko, ko nesinori.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Įvyks tam tikras persilaužimas. Netikėtai galite suvokti seniai žinomo dalyko prasmę, rasti išeitį. Svarbu neprisirišti prie praeities, prie buvusių laimėjimų, senų draugų (kurie išdavė ar tiesiog nepateisino jūsų pasitikėjimo).

Skorpionas

Labiau tikėkite savo jėgomis, nepanikuokite, neatsisakykite senų gerų sumanymų: būtent dabar gali ateiti išganinga mintis ir palankiai jūsų reikalui susiklostyti aplinkybės. Tinkamas metas finansinėms problemoms spręsti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Diena žada ypatingų susitikimų ir pasiūlymų, kurių tikrosios reikšmės bei naudos kol kas nesuprasite, neįvertinsite. Ieškokite reikalingų žmonių, slaptos informacijos, dingusių dokumentų, daiktų.

Ožiaragis

Aplinkybės ims spausti iš visų pusių ir darbe, ir namuose, trumpam galite net sutrikti. Nenuliūskite, nepanikuokite, nors reikalai strigs, bet tik tol, kol pakeisite mąstymo ir elgesio principus. Pasistenkite kuo ramiau ir paprasčiau praleisti šią dieną.

REKLAMA

Vandenis

Sėkmingas laikas, bet vis dėlto nesigriebkite ką tik pasiūlytų dalykų, nesižavėkite naujovėmis: gali taip atsitikti, kad bus žingsnis į priekį, o du atgal. Taigi neskubėkite žadėti, įsipareigoti.

Žuvys

Ieškokite ankstesnių klaidų darbe ir jas taisykite, analizuokite savo dalykinius santykius. Pasistenkite įvykdyti senus pažadus, atlikti anksčiau užmestus darbus. Kita vertus, tinkama proga vadovybei priminti jums duotus pažadus.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų