Įsiamžino prieš ir po nėštumo: daugiavaikė motina nustebino neįtikėtinais kadrais

Šiuo metu Simone Gately yra 34 metai. Kiekvieną dieną moteris keliasi penktą valandą ryto ir užsiiminėja sportu. Įdomiausia detalė ta, kad moteris turi penkis vaikus, o gali pasigirti tiesiog pribloškiama figūra, rašoma Daily Mail. Jauna moteris vaikus, kuriems, tiesa, nėra daugiau nei devyni metai, naudoja kaip svarmenis.

37

Atrodytų, kad moteris turėtų būti labai užimta, tačiau, kaip pati pasakoja, atranda laiko kiekvienos dienos sportui.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Penkių vaikų mama Simone Gately stebina sveika gyvensena

Kiekvieną dieną moteris keliasi ekstremaliai anksti ir skuba į sporto salę, po to salę pakeičia pasivaikščiojimas gamtoje su šunimis.

Simone nori įrodyti ir kitoms mamoms, kad motinystė nėra kliūtis rūpintis savo sveikata ir išvaizda. Priešingai, anot įspūdingai atrodančios moters, vaikai jai net padeda sportuoti, mat mankštą dažniausiai atlieka kartu. Kaip sako Simone, prieš pirmąjį savo nėštumą svėrė net keliais kilogramais daugiau negu dabar.

Po nėštumo moteris buvo priaugusi svorio, tačiau pati puikiai suvokia, kodėl taip nutiko. Jauna moteris nusprendė atsisakyti nesveiko valgymo ir sportuoti. Kaip galime pamatyti, moteriai puikiai sekasi.

REKLAMA

„Šiuo metu turiu kūną, kurio visada norėjau ir apie kurį svajojau. Lankytis sporto salėje daug tikrai nekainuoja, kai turiu abonimentą. Savaitei sportui salėje išleidžiu apie penkis svarus. Dabar turiu tobulą kūną“, - pati sau pagyrų negaili penkių vaikų mama.

„Vaikus netgi naudoju kaip svarmenis, juos kilnoju, ir jiems tai labai patinka“, - pasakojo Simone.

UArticlesInsert_UGallery_insertPhotoToArticleWithTitle_905702/l/l##

 

Moteris pirmojo vaiko susilaukė lygiai prieš devynerius metus ir nuo to laiko savo gyvensenos ir valgmo įpročius pakeitė kardinaliai. Tam labai padėjo jos vyras Paulas, kuris yra dietologas.

Moteris pasakoja, kad daugelis žmonių klausia, kaip ji suspėja prižiūrėti vaikus ir dar taip intensyviai rūpintis savo išvaizda.

„Mano visa šeima tik džiaugiasi, kad aš esu sveika ir laiminga“, - sako ji. Moteris savo sporto pasiekimus demonstruoja viešai. Socialinio tinklo Instagram paskyroje moteris turi tūkstančius palaikytojų ir sekėjų.

 

 


Rašyti komentarą...
k
kirnelijap
2016-06-14 02:57:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antpagr ft, net ne ta pati moteris. Surasti ja galite per FB puslapius Simonne's way to health, kazkas tokio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų