• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris apsilankė internetiniame forume ir tvirtino, kad, jos manymu, anytos kūdikiui parinktas juokingas vardas, tačiau ji sulaukė daugybės įvairiausių komentarų.

Moteris apsilankė internetiniame forume ir tvirtino, kad, jos manymu, anytos kūdikiui parinktas juokingas vardas, tačiau ji sulaukė daugybės įvairiausių komentarų.

REKLAMA

Moteris ir anyta susipyko dėl pastarosios būsimo kūdikio vardo, nes pavadino jį „juokingu ir pretenzingu“, rašo mirror.co.uk.

Tačiau netrukus po to, kai pasidalijo savo istorija internete, ji sulaukė daugybės komentarų iš žmonių, kurie teigė, kad nemato tame jokios problemos.

Ji rašė: „Mano partnerio mama tiesiog nėra malonus žmogus. Snobiška, šalta, savimyla ‒ galėčiau tęsti ir tęsti. Nuo pat mūsų santykių pradžios ji elgėsi su manimi kaip su „nepatogiu“ žmogumi.

Ji yra profesionali rašytoja ir aš perskaičiau kai kuriuos jos darbus (atvirai, tai norėjau suprasti jos asmenybę), ir jei jos kūriniai yra koks nors jos ar jos pasaulėžiūros atspindys, tai viskas, ką aš galiu pasakyti.

REKLAMA
REKLAMA

Jai labai patinka organizuoti pramogas ir ji mano esanti linksmas žmogus. Žmonės ją arba myli, arba nekenčia. Man ji nepatinka. Šiaip ar taip, ji nėščia (savo sūnaus ji susilaukė būdama labai jauna) ir kartą mes vakarieniavome su visa šeima. Šiuo metu taip būna gana retai, nes mano partneris pirmenybę teikia man.

REKLAMA

Prajuokino kūdikio vardas

Kažkas paklausė, ar ji žino, kaip pavadins savo kūdikį, ir ji pasakė, kad Scarlett. Nieko apie tai nepagalvojau, tai gana populiarus vardas.

Tada ji pasakė Scarlett O'Hara, nes tai yra jos mėgstamiausia knyga ir pirmasis personažas, kurį ji taip pamėgo vaikystėje ir dėl to ji panoro tapti rašytoja.

Manau, kad tai daug pasako apie ją, kaip apie asmenybę, ir kad būtų aišku, tai nėra taip, jog ji tik vieną kartą skaitė knygą, jos nesuprato ar pan. Ji turi literatūros mokslų daktaro laipsnį. Ji yra nepaprastai išsilavinusi ir gerai apsiskaičiusi. Tiesą sakant, aš nesusilaikiau ir pradėjau juoktis“.

REKLAMA
REKLAMA

 

Šeima supyko

Moteris tęsė toliau: „Jos vyras susierzino ir paklausė, kas negerai su Scarlett. Kažkas pakomentavo, kad Scarlett yra gana bjauri, tačiau anytos tai nė kiek neužgavo.

Pasakiau, kad tai iš tikrųjų gražus vardas, bet pasišaipiau, kad ji ką tik prisipažino, koks yra žmogus.

Ji man atrėžė, jog esu banali ir savo kūdikį galėsiu pavadint kokiu nors nuobodžiu vardu bei visą likusį vakarą laikėsi tokio požiūrio. Mano vaikinas palaikė mano nuomonę, bet pora kitų šeimos narių sakė, kad aš buvau grubi ir kad verčiau neveidmainiaučiau, nes nuo manęs atsiribos, kai man teks priimti svarbius gyvenimo sprendimus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Internautai sukritikavo moterį

Žmonės neįžvelgė nieko juokingo moters komentaruose anytos atžvilgiu, greičiau jie tvirtino, jog ji elgėsi gana niekšiškai.

Viena rašė: „Sakote „Mano vaikino mama tiesiog nėra malonus žmogus. Snobiška, šalta, savimyla“...Tikrai? Gal greičiau jūs esate tokia“. „Kodėl pavydi savo vaikino mamai? Esi siaubinga“, – sušuko vienas.

Kitas pasakė: „Atvirai kalbant, tu labai dramatiška“. Kažkas vis dėlto palaikė moterį ir rašė: „Nesakau, kad tavo reakcija tinkama, bet aš tikrai suprantu anytos vertinamą literatūrinį veikėją ‒ ji jaučiasi jai artima“.

Kam tokius straipsnius dedat@visai neįdomu koki varda davė ir kas ka prajuokino
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų