REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilnietei Julijai (redakcijai vardas ir pavardę žinomi – red.past.) – nerimo dienos. Po atliktos širdies kompiuterinės tomografijos, moteris sužinojo, kad planinė operacija Santaros klinikose jai numatyta tik 2026 metais.

Vilnietei Julijai (redakcijai vardas ir pavardę žinomi – red.past.) – nerimo dienos. Po atliktos širdies kompiuterinės tomografijos, moteris sužinojo, kad planinė operacija Santaros klinikose jai numatyta tik 2026 metais.

REKLAMA

Sužinojusi tokią operacijos datą, ji sutriko ir neslėpė ėmusi verkti.

Operacija paskirta 2026 metais

„Lapkričio pradžioje man darė širdies kompiuterinę tomografiją. Telefonu atsakymo nepakomentavo – reikėjo atvykti pas gydytoją. Užėjo didžiulis nerimas net iki spazmų gerklėje, ėmė riedėti ašaros. Ta nežinomybė...

Man buvo paskirta prieširdžių virpėjimo abliacija, tačiau operacija numatyta tik 2026 metais. Aš ne mirties bijau, tik noriu iki pilnametystės užauginti sūnų. Nenoriu, kad jis liktų vienas.“

Julija neslepia – ji niekaip nesupranta, kaip svarbios operacijos gali būti atliekamos net po ketverių metų.“

Pasiūlė kreiptis į Kauną 

Naujienų portalui tv3.lt sakė, kad prieš kelias dienas ji vėl buvo Santaros klinikų kardiologiniame skyriuje, kuriai jai buvo pasakyta, kad šiuo metu yra tokios eilės.

REKLAMA
REKLAMA

„Man taip pat buvo pasiūlyta kreiptis į Kauno klinikas, tačiau aš neturiu, kas galėtų mane ten nuvežti. Aš pati turiu regos negalią, negaliu važiuoti ir keliauti bet kur, vos tik sugalvojusi.“

REKLAMA

Tokia planinių operacijų tvarka

Santaros klinikos pateikė atsakymą apie bendrą planinių operacijų tvarką ir paaiškino, kad nors operacijos ir tenka laukti kelerius metus, tačiau šalia to paprastai būna paskirtas gydymo planas, vaistai, o kartais numatytos operacijos net neprireikia, nes įvyksta tam tikri geri pokyčiai.

„Planinių operacijų esmė ir yra tokia, kad medikas su pacientu turi tam tikrą gydymo planą, o operacija gali būti kaip viena iš gydymo plano dalių. Pacientas, nepriklausomai, su kokiomis ligomis susiduria, turi teisę rinktis gydymo įstaigą.“

REKLAMA
REKLAMA

Sprendimas dėl eilių – prioritetas

Naujienų portalas tv3.lt jau yra rašęs, kad nors įstatymu įtvirtinta, kad pas šeimos gydytoją pacientas turėtų papulti per 7 dienas, o gydytoją specialistą – 30 dienų, tokia istorija, kai vizito pas specialistą tenka laukti mėnesiais, toli gražu ne vienintelė.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys tikina, kad eilių problemos sprendimas – dabar yra prioritetinis klausimas.

Kaip vieną pirmųjų greitųjų priemonė jis paskelbė naujos švieslentės atsiradimą, kur būtų „gėdinamos“ tos gydymo įstaigos, kurios į e.sveikatą kelia mažiausiai vizitų pas gydytojus laikų.

Vis tik jau dabar yra abejojančių, ar ši priemonė bus išties veiksminga, mat daugiau gydytojų dėl to neatsiras. 

Lietuviai 4 metus lauks operacijos o ukrai priimami tą pačią dieną kai kreipiasi mačiau registraturoje sudėtas ligos istorijas priėnus ukrainietei prie registratorės paėmė jos istoriją pasakė į kokį kabinetą eiti žinoma be eilės.Man talonas pas šeimos daktarą po mėnesio.Geriau gaut ukrų pilietybę visos durys visur atviros.
Konservos yra žudikai
Konservos yra žudikai
Konservatoriu Lietuva. Razma tiek nelauktu. Degutienė savo laiku per kitu galvas jo atgabenima i Vilnių suorganizavo. Todėl konservoms ir nerūpi eiliniu zmoniu gyvybes.
Labas vakaras.Kreipkitės į Kauno kardiologus.Ten viskas atliekama greičiau ,nuostabūs gydytojiai .Labai nuostabi Profesorė Jurgita Plesienė.Dėmesinga išklauso ligonius ir padeda .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų