Internete plintanti nauja mada sukrėtė 11-mečio mamą: sūnus atsidūrė ligoninėje

Dėl „mirtinos“ Tiktoko mados 11 metų amžiaus berniuko gyvybei iškilo pavojus – jis prarijo penkis magnetus.

Ellisas Trippas pradėjo skųstis, kad blogai jaučiasi, ir netrukus medikai jo žarnyne rado penkis mažyčius magnetukus. Dabar ligoninėje kritinės būklės gulintis berniukas ten buvo atvežtas trečiadienį, prieš tai jau savaitę kentęs skausmus, kuriuos, medikų manymu, galėjo sukelti apendicitas. Todėl visi buvo šokiruoti, kai išsiaiškino, kad apendicitas jam negresia, bet prie medicininio instrumento, kuriuo buvo mėginama išsiaiškinti jo skausmo priežastis, prilipo magnetas.

Vaikas penktadienį buvo perkeltas į kitą ligoninę, kur jam atlikta operacija, kurios metu pašalinti trys magnetiniai burbuliukai. Dar vieną šešių valandų trukmės operaciją jam teko iškęsti šeštadienį – kad galėtų pasiekti kitus du magnetukus, chirurgai turėjo pašalinti 10 cm jo žarnyno audinių.

Eksperimentavo su nauja mada 

Dabar baiminamasi, kad Ellisas iš tiesų eksperimentavo su nauja Tiktoke išplitusia mada, kurioje vaikai imituoja auskarus liežuvyje. Žaibiškai internete išplitęs vaizdo įrašas rodo, kaip abiejose liežuvio pusėse prilipdžius magnetukus susidaro optinė iliuzija, dėl kurios atrodo, kad tai – tikrai auskaru pravertas liežuvis.

Vaiko mama Amy Clarke (31), nuo sūnaus lovos ligoninėje nesitraukianti visą šį laiką, socialiniuose tinkluose pasidalino žinute, kurioje kitus tėvus ragina pasirūpinti, kad namuose tokių magnetukų nebūtų.

Feisbuke ji rašė: „Išgyvenu košmarą. Dar truputis laiko ir šita Tiktoko mada galėjo numarinti ir būtų numarinusi mano vaiką. Labai prašau, pasikalbėkite su savo vaikais ir pasakykite jiems, kaip tai yra pavojinga. Magnetiniai burbuliukai yra labai pavojingi juos prarijus. Bet tokius duoda net vaikų darželiuose ir mokyklose vaikams žaisti.“

Per savaitę atvežtas jau penktas vaikas 

Tiksliai neaišku, kaip Ellisui pavyko nuryti magnetukus – šeima sako, kad jų namuose neturėjo, o vaikas taip pat neturi ir Tiktoko. Sue Davies, berniuko močiutė, pasakojo, kad chirurgai buvo susirūpinę, nes per savaitę jis jau penktas vaikas, kuris į ligoninę atvežamas dėl prarytų magnetų. Ji taip pat papasakojo, kad Elliso mokykloje mokytojai apieškoję vaikus rado keletą jų turėjusių. Penkiasdešimtmetė močiutė sakė, kad dabar jos anūkas yra ligoninėje, prijungtas prie „laidelių ir vamzdelių“, kol organizmas kovoja su žarnyne prasidėjusia infekcija, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA

Moteris pridūrė: „Jis labai labai rimtai serga. Per porą dienų jam buvo atliktos dvi sunkios operacijos, tai niekam neišeina į naudą, juo labiau vaikui. Esu labai išsigandusi, dabar mums tikrai sunkus laikas. Visas šis nutikimas buvo tikras košmaras. Mes niekada negalvojome, kad taip gali nutikti, kad tokie maži magnetukai gali padaryti tokią žalą. Ellisą vakar 15 valandą išvežė operuoti ir į palatą jis buvo parvežtas tik 21 valandą. Kad ištrauktų du likusius magnetukus jie turėjo išpjauti 10 centimetrų žarnyno. Reikėjo perpjauti jam visą žarnyną. Mes nežinome, iš kur jis juos gavo. Jo mokytoja apieškojo visus vaikus ir rado keletą vaikų, kurie tokių turėjo.“

Sue pasakojo, kad Ellisas, kuris turi jaunesnę 10 metų amžiaus sesę Poppy ir penkiametį broliuką Reaganą, dabar kovoja už savo gyvybę.

Moteris pridūrė: „Kitos 24 valandos bus lemtingos. Viskas priklausys nuo to, kaip jo organizmas reaguos į prapjautą žarnyną. Mes nieko panašaus niekada nesitikėjome. Jis buvo laimingas ir sveikas vienuolikmetis, o dabar yra prijungtas prie laidų ir lašelinių. Jo mama nuo trečiadienio neatsitraukia nuo jo lovos, negali nei sekundei. Iš pradžių medikai manė, kad tai apendicitas, ir tai jau būtų buvęs baisus dalykas, bet dabar jam teko daryti labai sunkias operacijas.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų