IKEA ir TV3 kviečia ruoštis Kalėdoms: vieną daugiabutį papuoš nemokamai

Nors vasaros atostogos dar nesibaigė, IKEA jau kviečia ruoštis Kalėdoms. Bendrovė paskelbė, jog nemokamai šimtais kalėdinių žvaigždžių ir girliandų papuoš vieną daugiabutį Vilniuje, tad kaimynus kviečia vienytis ir dalyvauti atrankoje. Iniciatyva bus įgyvendinama lapkritį visose trijose Baltijos šalių sostinėse: Vilniuje, Rygoje (Latvija), Taline (Estija).

„Lietuvių patarlė sako – ruošk roges vasarą, tad kviečiame vilniečius, gyvenančius daugiabučiuose, vienyti savo kaimynus ir dalyvauti atrankoje, kad per žiemos šventes jų namai taptų gražiausiu kalėdiniu gyvenamuoju pastatu. Kasmet sakome, kad Kalėdos prasideda su IKEA, o šiemet pasirengimas joms startuoja kaip niekada anksti“, – sako Kristina Mažeikytė, IKEA Rinkodaros vadovė Baltijos šalims.

Atsirinkto namo dekoravimui bendrovė planuoja panaudoti šimtus kalėdinių žvaigždžių ir LED girliandų, kurios liks laimėjusio namo gyventojams. Bendrovė taip pat kompensuos išlaidas elektrai, kurių prireiks namą apšviečiant.

„Skandinavijos šalyse tradicija kiekviename lange kalėdiniu metu uždegti girliandą, šviestuvą ar žvakę yra labai gaji. Norime, kad ir mūsų šalies gyventojai tamsiausiu paros metu netrūktų šviesos. Dekoracijoms bus naudojamos itin taupios LED šviesų girliandos, kalėdinės žvaigždės, tačiau net ir mažiausias išlaidas elektrai IKEA kompensuos. Taip pat laimėjusio namo gyventojus aprūpinsime įkraunamomis baterijos ir krovikliais, kad projektas būtų dar draugiškesnis aplinkai“, – teigia IKEA atstovė.

Planuojama, kad papuoštų pastatų įžiebimas įvyks spalio antroje pusėje – lapkričio pradžioje. Analogiškas projektas vyks visose Baltijos šalyse, po vieną daugiabutį bendrovė papuoš Rygoje, Latvijoje bei Taline, Estijoje.

Papuoštas daugiabutis taps ir TV laidos turiniu

„TV3 žiniasklaidos grupė jau daug metų Kalėdiniu laikotarpiu organizuoja iniciatyvas, kuriomis kviečia žmones puošti Lietuvą ne tik šventiniais papuošimais, bet ir gerais darbais ir taip susikurti šventę sau bei aplinkiniams. Ir šis daugiabučio dekoravimo projektas yra būtent apie tai – apie šventę, geras emocijas, gerą nuotaiką, bendruomeniškumą.

REKLAMA

Džiaugiamės būdami šios idėjos partneriais ir kviečiame visus dalyvauti, pildyti paraiškas ir sukurti šventę ne tik savo šeimai, savo namui, bet ir aplinkiniams, kurie galės grožėtis nuostabiai išpuoštu kalėdiškiausiu daugiabučiu“, – sakė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Papuoštas daugiabutis taps TV laidos turiniu laidoje „Namų idėja su IKEA“.

Norintieji dalyvauti atrankoje, paraišką gali užpildyti iki rugsėjo 10 d. čia: https://www.tv3.lt/namu-ideja-su-ikea/iziebkime-kaledas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų