REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienis daugeliui Zodiako ženklų prasidės ne itin sėkmingai, todėl geriau niekur neskubėkite, nesiimkite rimtų darbų ir leiskite laiką ramybėje.

Trečiadienis daugeliui Zodiako ženklų prasidės ne itin sėkmingai, todėl geriau niekur neskubėkite, nesiimkite rimtų darbų ir leiskite laiką ramybėje.

REKLAMA

Birželio 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Nepiktnaudžiaukite savo finansinėmis galimybėmis, išgirsta informacija, tai gali atsigręžti prieš jus. Bus didelė apgaulių, vagysčių, tikimybė, tad būkite atidesni ir atsargesni.

Tauras

Jei jus kankina nerimas, slegia kokia nors našta, pasikalbėkite apie tai su patikimu draugu. Vakarą geriausia praleisti namie, vykti į svečius nepatariama.

Dvyniai

Sunkesnius darbus verta atidėti antrai dienos pusei. Ryte nesivelkite į jokias avantiūras, ypač tas, kurios gali būti lemtingos sprendžiant meilės reikalus.

Vėžys

Pasistenkite visą dieną neprarasti rytmečio optimizmo, tai sumažins norą prie visų kabinėtis, visus kritikuoti. Labiau pasaugokite sveikatą.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Praeitis geras dalykas, jei ji virsta patirtimi, tačiau kalbos apie senus žygdarbius yra tuščios, jei dabar nedarote išvadų iš gautos pamokos. Nereikėtų meluoti, taip pat sakyti nemalonių dalykų savo porai.

REKLAMA

Mergelė

Į nesklandumus, naujas problemas, nuostolius žvelkite filosofiškai. Kuo labiau gailėsitės dėl patirtų nuostolių, tuo labiau bloginsite padėtį. Parodykite daugiau tolerancijos antrajai pusei.

Svarstyklės

Apgaulingas metas, ypač pirma dienos pusė: venkite nereikalingos rizikos ir nesiimkite tvarkyti piniginių reikalų. Beje, šiandien galite gauti ilgai lauktą žinią, pranešimą, tačiau neskubėkite daryti jokių išvadų ir priiminėti naujų sprendimų.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Bus sunku tvarkyti reikalus, spręsti susikaupusias problemas ne dėl ryžto stokos ar ribotų finansinių galimybių. Blogai, jei pritrūks vidinio tvirtumo, tuomet sunkiai pavyks atlaikyti ir menkiausią spaudimą ar priešiškumą.

Šaulys

Jei turite nebaigtų darbų, reikėtų aktyviau sukrusti nuo ankstyvo rytmečio. Po pietų nebeturėsite nei jėgų, nei noro, nei galimybių veikti ar bendrauti.

Ožiaragis

Nieko rimto neplanuokite, nesiimkite sunkių, atsakingų darbų. Jei vakare išgirsite kokį įspėjimą ar ką nors sužinosite, įsidėmėkite tai, tačiau neskubėkite panikuoti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Itin atidūs, apdairūs būkite pirmą dienos pusę: galite pamiršti svarbų dalyką, praleisti pro ausis reikalingą informaciją, pagaliau nepastebėti gresiančio pavojaus vairuodami automobilį.

Žuvys

Svarbu nuo pat ryto neprarasti kantrybės, savitvardos. Nepervertinkite savo jėgų, nepasikliaukite sėkme. 

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų