Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šis birželio sekmadienis daugeliui Zodiako ženklų bus sudėtingas. Patariama neskubėti, nepriimti svarbių sprendimų, vadovautis sveiku protu, o ne ambicijomis.

Šis birželio sekmadienis daugeliui Zodiako ženklų bus sudėtingas. Patariama neskubėti, nepriimti svarbių sprendimų, vadovautis sveiku protu, o ne ambicijomis.

REKLAMA

Birželio 19 horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Bet kokioje veikloje, kurios šiandien imsitės, būsite aktyvūs, darbingi. Tikriausiai pavyks padaryti norimą įspūdį. Neatsiginsite norinčių su jumis pabendrauti, pasitarti, o gali ir susipažinti artimiau.

Tauras

Tuščių iliuzijų diena. Lengva ir patiems apsigauti, ir kitus suklaidinti. Pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga.

Dvyniai

Šiandien gerą nuotaiką turėsite susikurti patys. Kaupkite pozityvią energiją, pasidžiaukite tuo, ką turite, o ne atvirkščiai. Visame kame remkitės sveiku protu, o ne ambicijomis.

Vėžys

Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Tai vers nerimauti. Visgi jums turėtų pavykti labiau sukonkretinti planus, tikslus.

REKLAMA

Liūtas

Įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nieko nepraleiskite pro ausis. Ir iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, nuomonės išsakymo ar pan.

Mergelė

Gana nerami diena. Nesitikėkite jaukaus atsipalaidavimo, nes kas nors būtinai pabaksnos pirštu į nepadarytus darbus ar jūsų silpnybes. Neatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos privalote išspręsti.

Svarstyklės

Šiandien gerai pasirodyti jums padės kūrybiškas požiūris ir nuoširdžiai rodomas dėmesys, subtilus humoro jausmas. Tik pasistenkite atsispirti netikėtoms pagundoms, aistroms ir labiau prižiūrėkite savo atžalas.

Skorpionas

Reikės pasistengti laiku atlikti suplanuotus darbus. Būsite linkę skirti lėšų asmeninio įvaizdžio tobulinimui. Nerimą gali sukelti kai kurie sveikatos sutrikimo simptomai ar išvaizdos pokyčiai.

Šaulys

Rytas turėtų būti protingesnis už vakarą: labiau jausite perspektyvą, būsite išmintingesni. Įdienojus daugės įtampos. Nerimą kels konkurentų, oponentų elgesys.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tikriausiai pageidaus to, kas jiems priklauso, arba darbe bus pareikalauta svarių kokios nors veiklos rezultatų.

Vandenis

Svarbi diena tiems, kurie turi planų išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Netikėtas pasiūlymas gali priversti jus keisti planus. Galbūt pradėsite ruoštis kelionei, reformai, profesinei permainai ar pan.

Žuvys

Diena prasidės nuo skubėjimo tvarkant įvairius reikalus. Valios, energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Ypač uoliai dirbsite, jei jusite jus stebintį svarbaus asmens žvilgsnį, kuris gali lemti tam tikrą permainą.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
SVAJONIŲ ŠYPSENA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų