Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Dviejų vaikų mama paklausė, ar ji ne perdaug audringai sureagavo dėl situacijos, ir kiti tėvai jai pritarė, jog tai nėra priimtina. Viena mama buvo nemaloniai nustebinta, kai grįžusi namo pamatė kaimynės dukrą žaidžiančią namo galiniame kieme be jos leidimo.

Dviejų vaikų mama paklausė, ar ji ne perdaug audringai sureagavo dėl situacijos, ir kiti tėvai jai pritarė, jog tai nėra priimtina. Viena mama buvo nemaloniai nustebinta, kai grįžusi namo pamatė kaimynės dukrą žaidžiančią namo galiniame kieme be jos leidimo.

Dviejų vaikų mama sako, kad mergaitė jai net paaiškino, kad jos mama leidusi jai ten žaisti, rašo mirror.co.uk. Ji kreipėsi į mamų forumo grupę „Am I Being Unreasonable“ („Ar aš klystu“) ir paklausė, ar susierzinusi ji, galbūt, „pernelyg stipriai sureagavo“.

Tačiau dauguma žmonių sutiko, kad be leidimo eiti į kito žmogaus kiemą yra nepriimtina. Savo įraše, pavadintame „Vaikai mano sode“ moteris paaiškino, kad jos kaimynės dukra ne kartą prašė leisti pažaisti jos kieme su vaikais, kad galėtų pasinaudoti jų batutu ir sūpynėmis.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi dabar vaikams atostogos, mama pasiėmė laisvą savaitę, kad pabūtų su savo vaikais ir pasakė kaimynės dukrai, kad ji negalės žaisti jų sode, kol jų nebus namuose. Tačiau grįžusi namo, ji pamatė, kad mergaitė vis tiek žaidžia jų kieme. Skaitytojus nustebino šis incidentas ir jie pritarė mamai, jog ši pasielgė labai protingai, rašo mirror.co.uk

Mama pasiėmė atostogų

Mama rašė: „Ar leistumėte vaikams žaisti savo namo kieme, jei jūsų ar jūsų vaikų namie nėra? Aš turiu du 6 ir 7 metų vaikus, o mūsų kieme jie turi batutą ir sūpynes. Aš neprieštarauju, kad jie atsiveda draugus ir puikiai leidžia laiką. Šią savaitę jie neina į mokyklą, todėl ir aš pasiėmiau laisvą savaitę, kad galėčiau su jais papramogauti ir pasiruošti Helovino šventei. Mūsų kiemo vartai yra gana aukšti ir juos atidaryti gali tik suaugęs žmogus, o aš visada įsitikinu, kad jie būtų uždaryti naktį arba kai esame išvykę.

Vakar visą dieną pramogavome, o vos įėjus pro duris, pasibeldė maža mergaitė, prašydama mano dukrelės kartu pažaisti su ja mūsų kieme. Mano dukrelė buvo pavargusi ir lijo lietus, tai pasakiau, kad ne šiandien, o ji paklausė, ar galėtų pažaisti viena. Pasakiau, kad ne ir ji išėjo. Po to jos mama man atsiuntė žinutę, klausdama, ar ji galėtų atsidaryti vartus, bet aš atsakiau „ne“ ir kad nenoriu, jog vartai būtų atviri, kai mano vaikai nenori eiti į kiemą.

REKLAMA
REKLAMA

Kaimynė  į mano žinutę neatsakė. Šiandien 10 ryte kaimynės mergaitė pasibeldė ir aš jai pasakiau, kad ruošiamės išeiti, bet kai grįšime namo, jei bus sausa ir mano vaikai norės, jie galės žaisti kieme. Tik dabar grįžau namo ir pastebėjau atidarytus galinius vartus. Mergaitė žaidė mūsų kieme.

Pasakiau jai, kad ji negali čia ateiti, kai mūsų nėra, o ji atsakė, jog jos mama sakiusi, kad viskas gerai ir pati atidarė vartus. Aš nuėjau su mergaite pas jos mamą ir jai pasakiau, kad tikrai nenoriu leisti vaikams žaisti kieme, kai mūsų nėra namie ir paprašiau, kad ji daugiau neatidarinėtų mūsų kiemo vartelių. Mergaitės mama nesuprato, kas negerai, ir pasakė, kad jei jai viskas gerai, kodėl man ne? Aš tiesiog pasakiau, kad daugiau to nedarytų ir nuėjau. Nuo šiol rakinsiu vartus, tačiau ar jūs leistumėte savo vaiką į kažkieno kiemą, kai savininkų nėra, o gal čia tik aš reaguoju keistai?

Aš nuolat baiminuosi, kas būtų, jei vaikas nukristų... Mano dukrelė sakė, kad jiems nelabai patinka žaisti su šia mergaite, nes ji yra gana valdinga ir visada nori būti mūsų kieme“, ‒ pasakojo moteris. Mamos įrašas sulaukė daugybės kitų „Mumsnet“ tinklo vartotojų atsakymų.

REKLAMA
REKLAMA

Internautai palaikė mamą 

Viena moteris rašė: „Taigi ta mama įsiveržė į jūsų kiemą! Žinoma, tai nėra negerai. Kol kas neleisčiau kaimynės vaikų ten žaisti, kol šeima suvoks ribas, kad tai privatus kiemas, o ne vieša žaidimų aikštelė“.

Kitas pasakė: „Ne, ne, ne, ne, ne, jokiu būdu ne! Mano nuomone, kiemas yra žmogaus namo dalis. Jei neinate į svetimus namus, kai šeimininkų nėra namie, tai nedera eiti ir į jų kiemą“. Trečiasis pasakė: „Neįtikėtina, kiek daug sau žmonės leidžia. Tai yra jūsų nuosavybė, o žmonės, įskaitant vaikus, įleidžiami tik gavus jūsų leidimą“.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų