Giminės meldžia mamos neduoti vaikui sugalvoto vardo: laukia skaudžios patyčios

Besilaukianti moteris raginama apsigalvoti dėl savo sumanyto vaiko vardo – žmonės sako, kad sūnui jis tik atneš „daugybę metų patyčių ir neaiškumus dėl religijos“.

Būsima mama gavo įspėjimą dėl savo sugalvoto sūnaus vardo iš TV šou „Supernatural“. Populiariame šou pasakojama apie demonų medžiotojus Samą ir Deaną Winchesterius, kurie gaudo pabaisas.

Seriale yra daugybė personažų, kurių vardus moteris būtų galėjusi pasirinkti vaikui, įskaitant ir du pagrindinius herojus. Tačiau jos pasirinkimas buvo tikrai netikėtas –  moteris nusprendė sūnų pavadinti Liuciferiu, aktoriaus Marko Pellegrino vaidinamo velnio personažo vardu.

Išsirinko velnio vardą

Nenuostabu, kad jos šeimai tai didelio įspūdžio nepadarė, o jos 22 metų amžiaus sesuo patarimo paprašė „Reddit“ socialiniame tinkle. Ji rašė: „Mano 25 metų amžiaus sesuo yra aštuntą mėnesį nėščia, ji laukiasi berniuko. Visa šeima labai džiaugiasi ir nekantrauja susipažinti su jos sūneliu. Kai ji apie nėštumą pasakė savo vaikinui, jis persigando ir ją paliko, todėl dabar ji viena, ir į mus kreipėsi svarstydama, kokį vardą norės duoti sūnui. Tai visiems mums buvo didelis įvykis, nes ji pirmoji iš mūsų susilauks vaiko, todėl visi jai davėme visą krūvą įvairiausių pasiūlymų, kuriuos išklausiusi ji mums paskambino su vaizdu ir paskelbė apie savo sprendimą, rašoma mirror.co.uk.

Ji išsirinko vardą „Liuciferis“. Skambučio metu tuomet įsivyravo mirtina tyla, kokiai minutei, o tada vienas iš mano brolių paklausė jos, ar ji juokauja. Ji tuomet labai supyko ir skambutį nutraukė. Aš vėliau jai parašiau ir atsiprašiau už mūsų reakciją, bet pasakiau, kad gal jai reikėtų pagalvoti, kaip toks vardas paveiks jos sūnaus gyvenimą. Ji labai labai supyko ir pasakė maniusi, kad bent aš suprasiu, nes mes abi labai mėgstame serialą „Supernatural“. Aš sutinku, kad labai mėgstu šį šou, ir man patinka mintis sūnų pavadinti vieno iš jo personažų vardu, bet nesu tikra būtent dėl Liuciferio vardo pasirinkimo.“

REKLAMA

Internautai negailėjo kritikos

Po nemalonaus skambučio sesės daugiau nesikalbėjo, todėl jaunesnioji dabar klausia patarimų – ar ji peržengė ribą ir ką daryti? Nenuostabu, kad daugelis žmonių su ja sutiko ir sakė, kad „Liuciferio“ vardo pasirinkimas tikrai prastas.

„Tu nori apsaugoti savo sūnėną ir sesę nuo patyčių – būsi gera teta. Atsiprašau, bet tavo sesė nori vaiką pavadinti velnio vardu“, – rašė vienas komentatorius.

Kita komentatorė pridėjo: „Nė vienas vaikas nenusipelno patyčių mokykloje, kokias gali sąlygoti toks vardas. Jau net nekalbant ir apie galimus pavojus –  rimtai, jei jis kviestų, pavyzdžiui, greitąją pagalbą, ir operatorius paklaustų jo vardo, o jis atsakytų „Liuciferis“, būtų didelė tikimybė, kad skambutis būtų palaikytas pokštu.“

Trečia komentavo: „Esu dar viena „Supernatural“ gerbėja“... Kodėl ji nepasirinko Deano? Samo? Net ir Castielis būtų buvęs puikus pasirinkimas. Taip, tai jos sprendimas, bet toks sprendimas atneš vaikui tik daugelį metų patyčių ir neaiškumus dėl religijos, todėl tavo sūnėno gyvenimas tiesiog taps pragaru. Ir šiaip, išrinkti vaikui vardą iš serialo niekada nėra pati geriausia mintis.“


Rašyti komentarą...
P
Psichologė
2021-05-07 15:47:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau esu rašius,kad neduokite jokių vardu iš filmų,serialų,savų,
tetų,dėdžių,senelių vardų.Vaikas turi turėt savo likimą,o neužkraut jam antro likimo.Vardas turi būt neižeidžiantis vaiko,kad jo paskui nepavaldžiuotu kai jis pauks.Dabar daug įmantrių vardų nesąmoningų.Lietiviški vardai jau seniai yra nememadingi.Nes tėvai nori išskirtinio.Kai vaikas pauks,ar kam patiks bus matyti.Paskui galės pasikeisti.Dažniausia vardais nepatenkintos moterys.
Atsakyti
0

a
as
2021-05-10 06:08:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
as siulau mamai pasikeisti varda, kuri dabar turi, pasikeisti i LIUCIFERES ,o vaikui atitinkanti mamos!
Atsakyti
0

M
Mindaugas
2021-05-11 18:16:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip tai ~lucifer reiškia „[at-]nešantis šviesą“ – daugmaž atitinka sen. gr. Prometėją. Gražus vardas su gražiom konotacijom, kaip ir Judas.

Blogai, kad motina per buka tokiam vardui – „Lucy“ arba „Luke“ būtų gražus trumpinys ir niekas neįtartų, kas parašyta oficialiuose dokumentuose (OT: turiu neramų draugą Liutaurą, kurį vadiname Liucka, o pašiepdami Liuciferiu, ir nieko čia tokio).

Bet dar baisiau, kada kaimietukė pavadinama Galina (cf. galina blanca – balta višta) ar kokia Fekalija (nekomentuosiu ;). Kaip jai jaustis atvažiavus į miestą studijuoti? Tad čia nėra vien millenialų kartos hipsterių ir supermamyčių bėda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų