9-metį kaip reikiant įsiutino šuns išmatų nerenkantis kaimynas: štai, ką jis padarė

Šimtai britų kvatojo pritardami devynmečiui, kai šis iškabino skelbimą savo nevalyvam kaimynui, nerenkančiam savo šuns išmatų. Vaikas pakabino piktą skelbimą, perspėjantį „netvarkingus gyvulius“, kad jiems kantrybė baigėsi.

Plakato nuotrauka su komentaru „Radau bevaikščiodamas, tegul visi šunų savininkai paskaito!“ buvo įkelta į socialinio tinklo „Reddit“ forumą „Casual UK“.

Devynmetis rašo: „Susirinkite savo šuns išmatas, tai bjauru. Nekenčiu  − šuns kakutis ant mano, brolių ir seserų batų. Nepastebim  ir jis patenka į mūsų namus. Negerai, jūs didelis tinginys. Man labai pikta, ir jūs − kvailys, nes nesurenkate. Pradėkit tą daryti. Jei aš, devynerių metų vaikas, tą sugebu, turėtumėt ir jūs sugebėti. Nesvarbu, kiek jums metų ar iš kur esat kilęs – susirinkite!

Siaubinga – išmatos visur, ar patiktų, jei pats įmintumėte savo batais? Aš nuolat pataikau įminti, bet jei susirinktumėt, taip nebūtų. Maišeliai kainuoja tik vieną svarą už 100 vienetų. Nueikit, nusipirkit, surinkit savo šuns išmatas, ar bent lazda nustumkit jas nuo kelio į krūmus. Juk tai visiškai nesunku…

Susirinkit savo šuns išmatas, bjaurus gyvuly!”.

Papiktino internautus

Vaiko skelbimą matė virš 400 socialinio tinklo vartotojų. Vienas komentatorius rašė: „Pritariu patarimui lazda nustumti išmatas į krūmus, ypač kaimo vietovėje. Taip tikrai geriau, nei jas surinkti į maišelį ir jį pakabinti krūmuose...“

Kitas komentatorius perspėjo: „Nepalikite maišelio krūmuose. Puiku, jei maišelį su išmatomis parsinešate, bet dažniausiai žmonės taip nedaro. Jau tada geriau krūmuose be maišelio – išmatos natūraliai suirs, o maišelis dar 50 metų ten gulės“.

Trečias komentatorius rašė: „Ten, kur gyvenu aš, pastaraisiais metais labai padaugėjo ant žolės paliekamų išmatų. Gal tai tik sutapimas, bet karantino metu situacija tapo siaubinga. Negaliu savo trejų metų sūnaus leisti žaist ant žolės“.


Rašyti komentarą...
K
Katinas
2021-05-06 17:18:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau seniai sakau kad reikia įvesti sunu taršos mokestį ir privaloma draudimą kaip automobiliams jei vedzioji šunį be antsnukio ir pavadėlio draudimas brangsta juk sukelia riziką jei nesurenka sudo brangsta taršos mokestis plius bauda ir kaskart didesnę tai tada sunis laikys tik atsakingi žmonės o ne kiekvienas asilas
Atsakyti
-16

L
Loreta
2021-05-06 18:31:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia butinai rinkti kakalus sunu. As savo suns visada renku. Cia privaloma jau ne vien del aplinkos bet ir del kitu zmoniu sveikatos. Tikrai nera malonu ilipti i baisiausia kruva. Rinkit zmones juk nesunku.
Atsakyti
-1

E
Eugenija
2021-05-06 14:40:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavilnyje "Švietimo"sodų bendrijos visi kelių pakraščiai vien šunų išmatos.Nemačiau,kad kas nešiotųsi maišelius.Paskui vasarą laksto ant 120 ir kelia dulkes.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų