Stulbinanti naujiena: Maroke moteris pagimdė devynetuką

Stulbinanti, stebuklui prilygstanti naujiena. Maroke moteris pagimdė devynetuką – penkias mergaites ir keturis berniukus. Apstulbusi ne tik devynetuko mama, bet ir gydytojai. Jie per ultragarso tyrimus matė septynis mažylius.

25-erių Malio pilietės Halimos Cisses veidą puošia plati šypsena. Ją aplankė gandrai, kurie tikrai nepasikuklino. Po Cezario pjūvio moteris tapo devynetuko mama – penkių mergaičių ir keturių berniukų.

Maroko gydytojai apie Halimą sužinojo dar kovą, kai neramumų drebinamo Malio medikai kreipėsi į šalies lyderį prašydami pagalbos. Moteriai reikėjo ypatingos priežiūros – vietos medikai nerimavo dėl jos ir mažylių gyvybės. Tuomet laikinasis Malio vadovas kreipėsi į Maroko valdžią ir po kelių dienų Halima buvo išskraidinta į Maroko ligoninę.

Visgi ir pati Halima, ir Malio, ir Maroko gydytojai manė, kad gims septynetukas. Ultragarso tyrimai būtent tai ir rodė, tačiau – staigmena – jauna moteris tapo devynių vaikų mama. Medikai sako, kad ir ji, ir naujagimiai jaučiasi gerai – po kelių savaičių jie didelė šeimyna turėtų grįžti į Malį. Visgi grėsmių dar yra.

1970-aisiais Sidnėjuje gimęs pirmas pasaulio devynetukas neišgyveno, toks pat likimas ištiko ir devynis mažylius, gimusius Malaizijoje po beveik trijų dešimtmečių.

Visgi Maroko medikai viliasi, kad medicinai gerokai pažengus, šįkart mažylių gyvybes išsaugoti pavyks.


Rašyti komentarą...
M
Močiutė
2021-05-06 14:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikėkimės , kad išgyvens vaikučiai !
Atsakyti
0

M
Mastantis
2021-05-08 10:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
BAISU AR NE PER DAUG PLANETA NE GUMINĖ .VEISLINĖ TIKRA .......
Atsakyti
0

Z
Zinute
2021-06-07 13:10:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikuosi visi bus sveiki
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų