Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Močiutė atskleidė, kad yra pasirengusi susilaukti kūdikio su 24 metų vyru, taip papildydama 17 anūkų būrį.

Močiutė atskleidė, kad yra pasirengusi susilaukti kūdikio su 24 metų vyru, taip papildydama 17 anūkų būrį.

REKLAMA

61 metų Gran Cheryl, kurią identifikavo tik jos vardas, praėjusių metų rugsėjį ištekėjo už Qarano McCaino iš Džordžijos valstijos, JAV, po maždaug metų susitikinėjimo.

Nemenkas amžiaus skirtumas

Pora jau spėjo papulti į antraštes dėl 37 metų amžiaus skirtumo. Jų „TikTok“ paskyros @kingqurannewpage surinko daugiau nei 2,2 mln. sekėjų, o Qaran pasipiršo Cheryl su žiedu, kurį pilnai nupirko jo interneto gerbėjai.

Jų vestuvių ceremonija Tenesio upės pakrantėje, buvo tiesiogiai transliuojamos daugiau nei 20 000 žmonių.

Tvirtindami, kad jų meilė tikra, Qaran ir Cheryl sakė, kad dabar yra pasirengę žengti kitą žingsnį ir kartu susilaukti kūdikio.

REKLAMA

Nors jie dar nežino, ar tai įvyktų įsivaikinant, ar per surogatinę motiną, jie jau pradėjo apsipirkinėti būsimam kūdikiui.

Cheryl sakė, kad dauguma jos šeimos narių palaikė šį sprendimą, o 17 anūkų jau vadina Qaran „dieduku“, rašo mirror.co.uk.

Močiutė sakė, kad pora kalbėjo apie norą sukurti šeimą kartu

„Jis visada norėjo vaikų, o aš noriu būti jo vaiko motina“, – sakė ji.

„Žinoma, dėl mano amžiaus turėsime kreiptis į surogatinę motiną arba įsivaikinti, apie ką mes ir mąstome“, – pridūrė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Prižiūrėtojas Qaranas su Cheryl susipažino 2012 metais, kai dirbo „Dairy Queen“ Romoje, Džordžijoje, kuri priklausė jos sūnui Chrisui. Tuo metu jam tebuvo 15 metų.

Pora kurį laiką prarado ryšį, tačiau vėl suartėjo 2020 metų lapkričio 4 dieną, kai Qaranas pamatė, kaip septynių vaikų mama Cheryl dirba kasininke parduotuvėje.

Jie pradėjo susitikinėti, o Koranas viską užtvirtino, pasipiršdamas 2021 metų liepą. Praėjusių metų rugsėjį jie tik su dviem draugais išvyko į Tenesį liudyti savo nuopuolių. Tačiau šiemet jie planavo atnaujinti savo įžadus, apsupti visų savo draugų ir šeimos narių.

Septyni Cheryl vaikai, kurių amžius nuo 29 iki 41 metų, sakė, kad jie padės auginti jų kūdikį. Cheryl sakė: „Žmonės sako, kad esu savanaudė ir per sena, kad dabar būčiau mama, bet nesijaudinu dėl to, kad manęs gali ir nebūti, prižiūrint vaiką.“

Šią savaitę troliams, spėliojantiems, ar pora išsiskyrė, Koranas atkirto, kad pora „niekur nedings“.

Na,atrodo bobutė ant ,81.m.Tikriausiai abiejų psichika sutrikusi,svaigsta apie vaikus,sapalionės.
jai ne maziau devyniasdesimt...
Kad labai sena atrodo,kaip 60-dešimtmetei.Greičiau link 80 traukia.O šiaip tai pasaulis baigia išdurnėt...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų