Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi „Mis Brazilija“ mirė būdama 27 metų po įprastos tonzilių operacijos, kuri ją du mėnesius paliko komoje.

Buvusi „Mis Brazilija“ mirė būdama 27 metų po įprastos tonzilių operacijos, kuri ją du mėnesius paliko komoje.

REKLAMA

Grožio karalienė Gleycy Correia iš Macae, Pietryčių Brazilijos, pirmadienį mirė privačioje klinikoje,  rašo mirror.co.uk.

Pranešama, kad praėjus vos kelioms dienoms po planinės tonzilių pašalinimo operacijos ji patyrė didžiulį kraujavimą ir širdies smūgį.

Prasidėjo kraujavimas

Šeimos kunigė Lidiane Alves Oliveira paaiškino: „Jai buvo atlikta tonzilių pašalinimo operacija, o po penkių dienų namuose ją ištiko kraujavimas. Ji nuvyko į Unimed ir balandžio 4 dieną buvo sustojusi širdis, o nuo to laiko ją ištiko koma, neturinti neurologinio aktyvumo. Šiandien ji mirė.”

Gleycy kūnas buvo nusiųstas į Macae teismo medicinos institutą atlikti skrodimą.

Savo šeimą pažįstantis pastorius Jakas Abreu socialinėje žiniasklaidoje rašė, kad jos artimieji mano, jog operacijos metu buvo medikamentinis nusižengimas.

REKLAMA

Jis sakė: „Dievas pasirinko šią dieną, kad pasiimtų mūsų princesę. Žinome, kad jos labai trūks, bet dabar ji su šypsena nušvies dangų. Pirmadienį 7.30 val. įvyko Gleycy šarvojimsd, o antradienį 11.30 val. vyks jos laidotuvės.

Klebonas Abreu pridūrė: „Visiems, kurie meldėsi, labai ačiū. Tegul Viešpats apdovanoja kiekvieną meilės maldą ir visas šias dienas kartu. Ji įgyvendino savo tikslą ir paliko meilės palikimą mumyse. Prašome jūsų maldų šeimai ir draugams, kad Šventoji Dvasia galėtų paguosti šiuo sunkiu metu.”

2018 m. „Gleycy“ buvo karūnuota „Miss United Continents Brazil“. Buvusi grožio karalienė taip pat buvo verslininkė, kuri specializavosi permanentinio makiažo srityje. Uždirbusi daugiau nei 50000 sekėjų, ji savo laiką paskyrė nuolatinio makiažo specialistės darbui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų