Gelbėjimosi ratas vienišiams: šie 10 patarimų padės rasti meilę

Antros pusės neturintiems žmonėms kartais ne tiek liūdna būti vieniems, kiek jiems iki gyvo kaulo įgrista įkyrus santykių patarimai. Todėl portalas SuperHeroYou atrinko 10 geriausių patarimų tiems, kurie dar nerado sau poros.

63

Pažinkite save

Tai pirmasis patarimas, nes jis pats svarbiausias. Jei nežinote, kas esate, kaip galite būti prasmingų santykių dalis? Bręstant svarbu sprasti, kas esate ir ko norite, nes jūs nuolat keičiatės, net jei to nepastebite.

Žinokite, ko norite

Ši užduotis sudėtinga, tačiau ypač svarbi. Suvokti, ko norite, gali užtrukti visą amžinybę, bet vos tai pasieksite, santykiuose bus lengviau gauti tai, ko norite. Ar norite gyventi su kuo nors kartu? Ar norite santuokos? Ar norite neįpareigojančių santykių? Visi šie klausimai turi atsakymus, bet atlikti išsamią savianalizę reikia laiko.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Marija atvirai apie santykius su šokėju Vladislavu

Nesijauskite blogai

Kai kas mano, kad visų problemų sprendimas – santykiai. Klaidinga taip mąstyti, nes vienatvė apskritai nėra problema, tai tiesiog būsena. Jūs esate nuostabus nepaisant jūsų santykių statuso.

Nėra vieno teisingo būdo būti santykiuose

Kai pagaliau rasite santykius, kurių ieškote, nelyginkite savęs su savo draugais ir jų santykiais, nes kiekviena pora skirtinga. Du žmonės poroje patys nusprendžia, kas jiems tinka ir čia nėra „vieno dydžio“, kuris tiktų visiems.

Valdykite savo lūkesčius

Šis patarimas eina koja kojon su poreikiu žinoti, ko norite. Kai pradedate santykius, turite žinoti du dalykus: ko santykiuose galite tikėtis iš savęs, ir ko – iš savo partnerio.

Bendraukite

Kiek valandų praleidote besiskųsdami savo draugams apie rūpesčius, o kiek juos išties spręsdami? Jei kažkas, ką jūsų partneris daro, jus erzina, nebijokite apie tai pasikalbėti.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Emma Hulse prabilo apie buvusius santykius

Turėkite ilgalaikių planų

Vargu, ar norite su savo visiškai nauju partneriu kalbėtis apie tai, kur veda jūsų santykiai. Tačiau amžiaus šio svarbaus pokalbio neatidėsite. Kažkada teks abiem atskleisti savo kortas ir aptarti, kur norėtumėte būti po pusmečio, metų ar poros.

REKLAMA

Pasikliaukite specialistais

Savo problemas dažniausiai aptariate su draugais ar šeima? Geriau atidžiau pamąstykite apie tai, kas ir ką jums pataria. Jei jums reikia rimtos pagalbos iškilus problemų santykiuose, kreipkitės, jei ne į specialistą, tai bent į artimąjį, kuris išugdė stabilius ilgalaikius santykius.


Rašyti komentarą...
O
O
2018-08-05 12:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man patinka buti vienai. Turiu pazystamu, su kuriais bendraujam. Bet gryztu namo ir sventa ramybe. Ps,kates neturiu ir nesiruosiu isigyti ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų