Garsiojo Tauragės ketvertuko mama pribloškė kitus: ryžosi drąsiam žingsniui

Abejingų nepaliekančios garsiojo Tauragės ketvertuko mergaitės šiemet švęs 6-ąjį gimtadienį. Mama Lina Strangienė pasakoja, su kokiais kapriziukais susiduria augant mergaitėms ir kaip laiką leidžia pati.

Moteris sako, kad mergaitėms – Lukai, Luknei, Lėjai bei Milenai veiklos užtenka – daug ir dažnai būna lauke, energijos nestokoja ir susigalvoja užsiėmimų.

„Sodyboje turime batutą, žaidimų aikštelę, čiuožyklą, tai čia mergaitėms užsiėmimų pagrindas. Ypač batutas.“ Kolkas mergytės darželio nelanko – po ilgesnio pasisėdėjimo lauke suslogavo, todėl dabar siautėja namuose.

„Aš gerai laikausi, tik mergaitės dabar jau suslogavo kiek, tai nebeinam į darželį kurį laiką. Jau namie antrą dieną. Nieko rimto, tik lauke ilgiau pabuvom, tai kiek suslogavo“, – sako tauragiškė.

Mergaitės – su charakteriu

Moteris atvirauja, kad dabar mergaičių toks amžius, kaip tarpusavyje prasideda seseriškos muštynės ir lenda kaprizai.

„Su kitais vaikais tai gan sutaria mergaitės, bet negaliu pasakyti, kad nėra ir muštynių tarp jų. Kaip ir visi sesės ir broliai pradeda jau muštis“, – šypsosi ji.

Lyderiauja Milena – ji krečia daugiausia išdaigų ir visur smalsauja.

„Mano Milena yra jau viena lyderė. Ji jau lyderė visur ant blogų darbų. Ji, kaip sakau, kamikadzė – sugeba užsilipti ant spintos lentynos ir užsiropšti ant spintos, nors ji tikrai nėra žema, virš dviejų metrų. 

Ji tokia – kad tik ką nors paimti, kad tik ką padaryti, kremai pas mane ilgai neišsilaiko, lūpdažiai taip pat. O dvi kitos dukrelės yra tokios ožkikės – ginčijasi, daro pagal save, jei ką pasakai – iškart šauks: „ne“, na toks amžius jų dabar“, – juokiasi ji.

Apie poilsį galima pamiršti – taip sako šešių vaikų mama. Kadangi mergaitės nenustygsta vietoje, neleidžia pailsėti – jas vakarais reikia raminti.

„Ne, nepailsėsi. Ypač vakarais, kai atsiguli jau, jei turėjot brolį ar seserį tai žinosit, prasideda toks vakarinis siautimas. Gali sakyti ką nori ir raminti, bet yra cypesiai, yra klegėjimai, aš turiu laukti, kada jos aprims ir kada jos užmigs“, – sako Lina.

Apie kasdienybę su juoku priduria: „Liūdna nėra tikrai, patikėkit.“

Išmėgino šuolį parašiutu

Neseniai moteris socialiniuose tinkluose dalinosi apie savo pirmąjį šuolį parašiutu. Šuolį padovanojo pusbrolis, kuris paskatino įveikti baimę. Su tv3.lt portalu moteris dalinasi, kad dabar tik džiaugiasi, kad pasiryžo tokiam nuotykiui.

„Gavau dovanų šuolį nuo pusbrolio gimtadienio proga – man buvo pasakyta, kad nemėginčiau niekam atiduoti ir padovanoti, kad išnaudočiau pati.

Atidėliojau visus metus, nes šis kvietimas galioja metus laiko, visus metus tempiau, prieš galą jau pasiskambinau į skydive, paprašiau, kad galėčiau prasitęsti. Vėliau pagalvojau, kad anksčiau ar vėliau reikės tai padaryti – todėl užsiregistravau, nuvažiavau ir buvo kaip buvo.

REKLAMA

Kai prie durų priėjom šokti kai reikėjo, aš norėjau grįžti atgal, šaukiau: „ne, ne“, bet man pasakė, kad greit jau žemė bus ir tik tada pajutau, kad krentu žemyn“, – prisimena ji.

Įspūdžiai, anot jos – žodžiais neapsakomi. „Įspūdžiai nepakartojami, to jausmo žodžiais apsakyti tikrai neina, bijojau be galo. Bet grįžus po šuolio ir dabar galiu pasakyti – kartočiau.“

Tauragės ketvertuko mama džiaugiasi savo drąsa. Ji sako, kad nusileidusi ant žemės negalėjo patikėti, kad tokį dalyką padarė – visada bijojo ir neturėjo ryžto.

„Aš pati niekad nebūčiau ryžusis tokiam žingsniui, tikrai ne. Kai nusileidau, aš tikrai didžiavausi savimi, kad tokį dalyką padariau, nes reikia tikrai turėti čia daug drąsos.“


Rašyti komentarą...
S
Senas dzukas
2021-08-04 17:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži šeima, taip ir norisi visai tai puikiai moteriškai šeimai palinkėti, kua geriausios kloties, malonu skaityti apie tokią nuastabi puikią šeimyna
Atsakyti
-16

M
Mama
2021-08-04 18:11:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Begalo gražios mergaitės.Gaila,kad vyras visas paliko.Jiems visada būna per sunku.Sekmės,toliau tegul auga jos visos keturios su nuostabia mama.Daugiau būna tokių tik straipsnių.
Atsakyti
-20

M
Mociute
2021-08-04 21:19:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu tokiu vyru, yra vaikučiai, žmona, ko daugiau reikia, bet jaigu bėga nuo savo vaikų vyras, tai jis ne vyras dar nesusitupejas ir tikriausiai toks ir bus
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų