• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
S. Gisler svajojo tapti veterinare, tačiau pinigai, skirti studijoms, ištirpo arklio priežiūrai. Kiek vėliau jos kumelė atsivedė kumeliuką, tačiau sergantį. Moteris iš nevilties kreipėsi į gyvūnų homeopatę. „Iš pradžių žiūrėjau į tokį gydymą skeptiškai, tačiau kai kumeliukas greitai pasveiko, įsitikinau homeopatinio gydymo veiksmingumu“.
Moteris taip susižavėjo tokiu gydymo būdu, kad ėmė jį studijuoti ir po kiek laiko jau buvo diplomuota gyvūnų homeopatė ir psichologė. „Svarbu yra ne tik gyvūno organizmas, bet ir psichinė būklė“, - sako ji. S. Gisler pacientus lanko namie. Ji apžiūri aplinką, kurioje gyvena gyvūnas ir apklausia jo šeimininką. Tik tada homeopatė nustato ligos priežastį ir skiria gydymą.
„Karta buvau iškviesta apžiūrėti katės, kuri nuo pilvo nusipešė visus plaukus. Jai nepadėjo joks veterinaras. Pasirodo, šalia buvo imtas statyti naujas namas ir ši aplinkybė labai sutrikdė katę“, - pasakoja moteris. Davus katei homeopatinių vaistų, jai pagėrėjo. „Tik kartais jaučiuosi neužtikrinta tuo, ką darau. Pati esu savo kritiškiausia pacientė“, - sako S. Gisler.
Suprantantys vokiškai daugiau apie gyvūnų homeopatiją gali sužinoti čia. Jeigu sudomino alternatyvus augintinių gydymo būdas, bet vokiškai nesuprantate, visada galite kreiptis!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų