Fuksijos žaliuos ištisus metus: štai ką reikia padaryti

Fuksijos yra graži, egzotiška gėlė su ryškiomis dviejų tonų spalvomis. Ji yra gana neįprasta atsižvelgiant į jos formą. Šios gražios gėlės yra puikios beveik bet kur jūsų sode.

Jei laistysite ir prižiūrėsite savo fuksiją pastebėsite, kad ji beveik visą vasarą augs. Fuksijų priežiūra apima įsitikinimą, kad nėra vabzdžių, perinčių ant augalo lapų. Yra vabzdžių, kurie sugadins fuksiją, todėl reikia labai gerai apžiūrėti, kur susitinka stiebas ir lapas, nes tai yra labai dažna vabzdžių radimo vieta, rašo gardeningknowhow.com.

Fuksijos augalų priežiūra taip pat apima įsitikinimą, kad jie turi reikiamą šviesos kiekį. Pasodinkite arba pakabinkite gėlę pusiau saulėtoje vietoje. Jos daug labiau mėgsta šiek tiek vėsesnes temperatūras ir nemėgsta daug saulės.

Vasaros mėnesiais būkite atsargūs, nes per karštas oras silpnina augalą. Tai neleis gėlėms visiškai vystytis. Taip pat pakabinkite gėles vėsesnėse vietose, jei temperatūra vasaromis siekia daugiau nei 25 laipsnius Celsijaus.

Įsitikinkite, ar vazonai, kuriuose auga fuksijos, yra tinkamai nusausinti. Jos nemėgsta didelės drėgmės, nes nuo jos gali pradėti pūti šaknys. Fuksijos augalų priežiūrai taip pat reikia reguliariai tręšti – maždaug kas dvi savaites.

Tačiau jūs turėtumėte apriboti trąšų naudojimą vasaros pabaigoje. Taip yra todėl, kad maždaug šiuo metu fuksijos pradeda ruoštis žiemai. Kai orai atvėsta, saugokite fuksijas, pasiimdami jas į vidų.


Rašyti komentarą...
F
Fui
2020-07-06 13:05:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur ieškoti daigeliu?
Atsakyti
0

R
Rožytė
2020-07-06 19:53:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavasarį jų yra visose parduotuvėse, kur prekiaujama sėklomis ir gėlių daigais(senukai, ermitazas, žalia stotelė ir t. t.)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų