Į vazoną įsmeikite degtukų: jūsų gėlės jums padėkos

Kiekvienas sodininkas stengiasi kuo geriau prižiūrėti gėles ir augalus, tinkamai laistyti, tręšti, persodinti ir panašiai. Tačiau kartais pastangų neužtenka ir augalus vis vien užpuola kenkėjai – mašalai. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad jų atsikratyti labai sunku, iš tiesų tą padaryti gali padėti paprasčiausi degtukai.

Elena Matveeva išbandė paprastą, bet genialų triuką, kuriuo dalijasi ir su kitais žmonėmis. Ji pastebėjo, kad augalus puola mašalai, todėl į kovą su jais pasitelkė degtukus.

Viskas, ką reikia padaryti, tai į vazoną maždaug 4–5 centimetrų atstumu vienas nuo kito įsmeigti keletą degtukų. Jie į žemę turėtų būti įsmeigti galvute, kurioje yra sieros. Būtent ji ir padeda kovoti su mašalais.

Kai degtukai yra išdėliojami, juos reikia palikti ir įprastai laistyti bei prižiūrėti augalus stebint, kada degtuko galvutė lieka be sieros. Tai įvykti gali skirtingu metu, kai kada po keturių dienų arba savaitės, priklausomai nuo augalo, žemės, degtukų skaičiaus vazone.

Šią procedūrą galima pakartoti kelis kartus atsižvelgiant į tai, ar mašalai dar puola augalus. Taip greitai atsikratysite mašalų be jokių specialų cheminių medžiagų ir sutaupysite pinigų.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-06-25 17:41:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išbandytas, geras būdas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų