Filmo „Vienas namuose“ fanai liko apstulbę: tik akyliausi pastebėjo viską keičiančią detalę

Nuo tada, kai pasirodė filmas „Vienas namuose“, jau praėjo 30 metų, bet filmo gerbėjai tik dabar pastebėjo vieną smulkmeną – jie įsitikinę, kad tai išduoda nedorą pačių Kevino šeimos narių planą.

Jau ne vieną dešimtmetį filmo „Vienas namuose“ gerbėjai pro pirštus žiūri į įspūdingą Kate ir Peterio McCallisterių vaiko priežiūros klaidą, nutikusią per vienas lemtingas Kalėdas.

Tik lėktuvo skrydžio viduryje, būdami jau daugiau nei 4 000 mylių atstumu nuo namų, tėvai supranta, kad namuose šventėms vieną paliko savo aštuonmetį sūnų, taip įpareigodami jį savarankiškai nusipirkti dantų šepetėlį ir apsiginklavus litavimo lempa bei šautuvu kovoti su į namus įsilaužti norinčiais vagimis. Bet visko būna.

Tokia klaida gali pasitaikyti bet kam – Kevinui filme už bausmę buvo liepta miegoti palėpėje, nes vakare jis sukėlė tikras šeimos peštynes dėl picos su sūriu, o kitą rytą kaimynų vaikas buvo paskaičiuotas už jį, kai prieš kelionę vyko galvų skaičiavimas. Visa tai atrodo tik nekalta klaida. Ar ne?

Kai kurie itin akyli filmo gerbėjai mano, kad viskas – sudėtingiau nei atrodo ir kaltina vieną šeimos narį, kuris savo nedoru poelgiu pasirūpino, kad Kevinui baigtųsi liūdnai, rašoma mirror.co.uk.

„Reddit“ žmonės dalinasi teorija, kad Kevino tėtis Peteris buvo viską suplanavęs – jie pastebėjo, kaip tėtis išmeta Kevino lėktuvo bilietą, kuris kitu atveju oro uoste būtų parodęs, kad berniuko trūksta.

Po konflikto dėl picos su sūriu vyksta tvarkymosi operacija, kurios metu pastebėtas vienas trumpas kadras, kai Peteris į šiukšliadėžę išmeta krūvą nešvarių servetėlių, o kartu su jomis – „American Airlines“ lėktuvo bilietas, ant kurio ranka užrašyta „Kevinas“.

Daugelis komentatorių pritaria, kad tai – per didelis atsitiktinumas. Vienas jų rašė: „Baikime apsimetinėti, kad Peteris McCallisteris nežinojo, ką daro. Jis puikiai viską žinojo.“ Žinoma, tokios teorijos tik ir lieka akylių žiūrovų pamąstymais. 


Rašyti komentarą...
K
Kevinas mca
2020-12-30 18:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas rase toky komentara yra vienisi arba turi kelis vaikus . O ne penktis visi vaikai skirtingu amziau ... LOL
Atsakyti
-1

K
Kastalomas
2020-12-30 21:01:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kas tokias nesamones ziuri? Nu ir nx.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų