Elenos gyvenimą griauna jos vyras: jis priklausomas nuo sekso!

Nenuvaldomas poreikis dažniems lytiniams santykiams gyvenimą apkartina tiek pačiam žmogui, tiek jo partneriui. Priklausomybė nuo sekso – būtent taip specialistai įvardina šį nekontroliuojamą potraukį.

6

Skaitytoja Elena (vardas pakeistas) dalinasi savo patirtimi ir teigia, kad jos vyras yra priklausomas nuo sekso, kas griauna poros, visos šeimos santykius ir verčia abu partnerius jaustis nejaukiai.

„Galbūt kitiems ši priklausomybė skamba juokingai ir nesuprantamai, tačiau kai turi tokį vyrą, kuris yra priklausomas nuo sekso, labai sunku. Jis lytinių santykių nori visur ir visada.

Labiausiai nesmagu, kai namuose yra vaikai, o jis elgiasi taip, lyg jų nebūtų: kabinėjasi, liečia intymias vietas, visiškai nesivaldo. Man, kaip mamai, darosi labai pikta ir tada kyla siaubą keliantys pykčiai.

Žinau, kad mano vyrui galvoje tik seksas, jis žiūrėdamas į moterį mato tik galimą lytinių santykių partnerę, o tai įsivaizduokite, labai nesmagu.

Dėl to beveik visada jautiesi kaip mėsos gabalas, o aš trokštu, kad į mane žiūrėtų, kaip į žmogų, turintį jausmus bei vertybes“, – apie nuoskaudas kalba Elena.

Vyrų ir moterų potraukis seksui – skirtingas

Seksologas Viktoras Šapurovas sako, kad bet kokia priklausomybė: nuo alkoholio, azartinių lošimų, narkotikų, psichologinė priklausomybė nuo kito žmogaus ar šiuo atveju – sekso, turi neigiamą ir liguistą reikšmę.

„Kada poroje vienas turi priklausomybę nuo sekso, neabejotinai, tai žaloja abu partnerius. Jei šią priklausomybę žmogus realizuoja, kitas partneris neretai jaučiasi išnaudojamas. Tuomet pastarasis reikalauja ar tikisi kompensacijos – dažniausiai psichologinės, kartais net finansinės“, – nurodo seksologas.

Pasak specialisto, tokiose porose abu partneriai jaučia, kad jų lytinis gyvenimas nėra paremtas nuoširdžiais mylimųjų jausmais.

Viktoro Šapurovo teigimu, priklausomi nuo sekso gali būti tiek vyrai, tiek moterys. Vis dėlto, abiejų lyčių poreikis seksui yra skirtingas.

REKLAMA

„Visi vyrai turi fiziologinį poreikį, jiems fiziologiškai seksas yra svarbus, jo negaudami jie patiria alkį ir diskomfortą. Su moterimis yra kitaip.

Moteris neturi fiziologinio mechanizmo, dėl kurio joms reikėtų sekso, pas moteris potraukis seksui yra psichologinis. Nepaisant skirtumų, padidintas sekso poreikis – priklausomybė, gali būti abiems lytims“, – aiškina seksologas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris tikina, kad mylėjosi su vaiduokliu: tai buvo pats geriausias seksas

Kaip jaučiasi žmogus, priklausomas nuo sekso

Dažnai priklausomybė nuo sekso, anot pašnekovo, susijusi su patirta psichologine trauma vaikystėje, kada vaikas besiskiriant tėvams jaučiasi atstumtas, nereikalingas ir pats to tikslingai nesuvokdamas, prisiima atsakomybę dėl tėvų skyrybų.


Rašyti komentarą...
D
Daktarytė
2018-04-29 20:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydau patinus nuo seksualinės priklausomybės. Atvežti surištus.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų