Dukros žodžiai ligoninėje dirbančiam tėčiui spaudžia širdį: mama negalėjo sulaikyti ašarų

Koronaviruso pandemija daug ką atskyrė nuo artimųjų, nes žmonės buvo priversti likti namuose ir saviizoliuotis. Tai yra ypač sunku tiems, kurių artimieji, dirba fronto linijoje, siekdami padėti išgelbėti gyvybes.

Vienai mažai mergaitei ypač sunku būti atokiau nuo tėčio, o jis gydo ligonius skubios pagalbos skyriuje.

Amerikiečių tinklaraštininkė Mary Katherine Backstrom įraše „Instagram“ atviravo apie dukters baimes pandemijos metu, rašo mirror.co.uk.

Dviejų vaikų mama pasidalino savo vyro Iano ir dukters Holland „FaceTime“ pokalbio akimirka ir rašė: „Dar viena pamaina, dar vienas „FaceTime“ skambutis. „Labos nakties, tėti!“. „Labos nakties“. „Myliu tave tėti!“. „Aš tave taip pat myliu, mergaite!“. „Nesusirk koronavirusu, Tėti!“.  Jis uždelsė "... Aš tave myliu, mieloji!".

„Ianas padėjo telefoną ir nuėjo dirbti su sergančiais pacientais į skubios pagalbos skyrių. Aš nuėjau paguldyti mūsų vaikų į lovą.“

Mama aiškino, kad ji tikėjosi, jog pokalbis su tėčiu padės Holland ramiau užmigti, tačiau tai nepadėjo.

Vietoj to maža mergaitė uždavė klausimą, kuris sugraudino jos mamą iki ašarų.

„Kodėl tėtis nenešiojo savo superherojaus kaukės?“ Mano širdis nukrito į skrandį. Aš žinojau, kur tai veda. Praėjusį vakarą glausdydamasi prie savo mažos mergaitės, aš apkamšiau antklodę aplink jos pečius. „Jums nereikia jaudintis dėl tėčio, – sušnibždėjau. – Jis yra superherojus. Jūs tai žinote“.

Ir ar žinote, ką ji man pasakė? Ji žvelgė į mane ašaromis didelėmis rudomis akimis ir tarė: „Bet net superherojai turi dėvėti kaukes“. O, mano širdis tiesiog sumušė",  – rašė tinklaraštininkė.

Holland jautė didžiulį stresą dėl savo „superherojaus“ tėčio buvimo ligoninėje, dėl to ji daug verkė ir ją kankino nerimas, skrandžio skausmai.

Norėdamas įtikinti, kad jam viskas gerai, Ianas kelioms akimirkoms nusimetė veido kaukę „FaceTime“, kad dukra galėtų pamatyti jo šypseną.

Deja, šio gesto nepakako, kad būtų sumažintas mažylės rūpestis, ir moteris buvo sugniuždyta, kad jos dukra taip jaudinasi, užuot tiesiog besimėgavusi vaikyste.

Moteris pridūrė: „Mūsų vaikai visada matė mus kaip superherojus, bet jie niekada neturėjo abejoti mūsų galiomis. Jie nusipelno vaikystės, kur jie jaustųsi saugūs, ir mes patys turime jiems tai suteikti. Kad ir ko prireiktų“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų