• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 04 horoskopas 12 zodiako ženklų:

REKLAMA

Avinas

Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją. Palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę ar meilės romaną.

Tauras

Būsite linkę atsiriboti, užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg sureikšminti menkų nesėkmių. Stenkitės įkūnyti kūrybinius sumanymus ar realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

Dvyniai

Neblogai klostysis visi santykiai, pasitaisys savijauta, nuotaika. Palankus metas užsiėmimams su vaikais. Galite atskleisti kai kuriuos ypatingus savo sugebėjimus.

Vėžys

Jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Galbūt domėsitės grožio bei komforto prekėmis, ką nors modernaus įsigysite. Vis dėlto šiandien pavojinga pervertinti savo jėgas. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, kad į gerą, nes sumaniai gludinsite aštresnius kampus, tad nebus sunku rasti kompromisą, suderinti interesus.

REKLAMA

Mergelė

Galite griebtis gudrybių versle, finansinėse avantiūrose. Pasistenkite nesusipykti su asmeniu, nuo kurio priklauso finansinis stabilumas.

Svarstyklės

Galite sudalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų neabejotinai klausysis. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

Skorpionas

Jūsų galvoje gali gimti originalių minčių, planų. Dėl mokslo arba kelionės galite padaryti netikėtą sprendimą. Kažkuo nustebins užsienietis. Galbūt gausite intriguojamą pasiūlymą.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Netrūks švelnių jausmų, romantiško polėkio, priešingos lyties dėmesio. Galimas pasimatymas su buvusia meile arba kažkas paskatins romantiškus prisiminimus

Ožiaragis

Iš pat ryto griebkitės svarbiausių darbų, nes jau apie vidurdienį ims mažėti energijos. Tiesa, energijos stygių galite kompensuoti kūrybiniu originalumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus.

Vandenis

Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai savo meilės objektą nudžiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, jausmais. Susilaikykite nuo alkoholio, lengvabūdiškų nuotykių.

Žuvys

Galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbiausia yra pozityviai nusiteikti ir pasitikėti savimi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų