Avinas

Galite išleisti daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį. Deja, draugui galite neįtikti savo dovana ar pasiūlymu. Arba jums kažkas bandys įsiūlyti brokuotą daiktą.

Tauras

Aktyvi, bendravimo kupina diena. Tačiau jei nekaip jaučiatės ar nesate blaivūs, verčiau nesėskite už vairo. Tarp kitko, ir per kitus greičio ar svaigalų mėgėjus kelyje jūs galite nukentėti.

Dvyniai

Ši diena atneš ūkinių, buitinių ar techninių rūpesčių. Gali sutrikti sveikata arba suges reikalinga technika. Galbūt pasijusite kalti dėl nemalonaus įvykio, incidento.

Vėžys

Šiandien jus vilios rizikingi laisvalaikio užsiėmimai, kurie be to dar ir kainuos. Pasidomėkite, kokiam tikslui iš tikrųjų pinigų prašo vaikai, mylimas žmogus.

Liūtas

Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Galite imtis nelengvų ūkinių darbų, susijusių su rizika persitempti, susižeisti.

Mergelė

Išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Net asmeniniame gyvenime išlikite korektiški. Šiandien itin pavojingi būtų užsiėmimai, susiję su netvarkinga technika, ugnimi. Galite susižeisti arba sužaloti kitus.

Svarstyklės

Jums gali nemažai kainuoti vaikų, mylimo žmogaus kaprizų tenkinimas. Įsitikinkite, kad finansuojate saugias vaikų pramogas. Patys irgi nesielkite kaip nors rizikingai.

Skorpionas

Jeigu esate kelionėje, veikiausiai susidursite su sunkumais. Arba tiesiog bus apmaudu, kad jums tenka dirbti užuot mėgavusis savaitgaliu.

Šaulys

Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Kitaip įskaudinsite svarbų žmogų arba išprovokuosite, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juodą ir baltą bei primetinėti savo valią.

Ožiaragis

Nemalonumų galite tikėtis tuo atveju, jeigu kažkam esate skolingi arba jei bandysite iš pažįstamo asmens atgauti tai, ką skolinote. Atsargiai vairuokite.

Vandenis

Savo paslaptingumu darysite įspūdį priešingai lyčiai, o jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami. Visgi apsigausite, jeigu manysite, kad jie nesiekia sau naudos.

Žuvys

Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Lengvai gali kilti šeiminiai skandalai. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų.


Rašyti komentarą...
E
Evelina
2020-05-03 10:22:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tai ka sako yra tiesa nesu tikra.
Atsakyti
0

T
Tep
2020-05-03 12:36:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jau visus apeme gasdinimo mania?
Atsakyti
0

U
Ubagas
2020-05-03 14:37:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškos nesąmones. Mulkiai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų