REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien kai vienų žmonių laukia rūpesčiai dėl vaikų ar pavydo, o kitų – dėl kelionių ar renginių, rodo astrologų prognozės.

Šiandien kai vienų žmonių laukia rūpesčiai dėl vaikų ar pavydo, o kitų – dėl kelionių ar renginių, rodo astrologų prognozės.

REKLAMA

Birželio 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis ir asmeninėmis savybėmis. Bet kokiuose reikaluose, derybose galvokite apie abipusių interesų patenkinimą, elkitės garbingai.

Tauras

Domins su vaikais, kūryba, sportu, scena susiję projektai. Kai kas bus susiję su tam tikra rizika. Nekonfliktuokite su augančia karta dėl skonio, požiūrio į madas, politinių pažiūrų ir kt.

Dvyniai

Darbo bus daugiau nei tikėjotės. Gali tekti padirbėti viršvalandžius arba kam nors padėti, pamokyti. Pasirūpinkite artimų žmonių bei naminių gyvūnų sveikata, higiena. Venkite abejotinų aferų.

Vėžys

Prieštaringų emocijų gali suteikti partneris arba gerbėjas, žmogus iš artimos aplinkos. Galite prisigalvoti nebūtų dalykų, pavyduliauti.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Tikriausiai eikvosite laiką, jėgas, lėšas, mėgindami įsitvirtinti trokštamoje srityje ar išsispręsti aktualią problemą. Verčiau tvarkykite namus, kuopkite šiukšles iš visų kampų. Taip apsivalę, pajusite palengvėjimą.

REKLAMA

Mergelė

Galite turėti rūpesčių, susijusių su kelione, egzaminu, svarbaus renginio organizavimu ar pan. Elgiantis neetiškai, einant neteisingu keliu, lengva apsigauti, išprovokuoti neplanuotus posūkius ir problemas.

Svarstyklės

Norėsis suspėti nuveikti daugybę darbų, tačiau trukdys smulkūs nesusipratimai. Galbūt pajusite, kad dominančio žmogaus elgesys nėra nuoširdus ir draugiškas. Deja, vėliau gali paaiškėti, kad realiai sau kenkiate patys, o ne aplinkiniai.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Situacija reikalauja konkretumo, įsipareigojimo, todėl venkite paviršutiniško išsibarstymo. Verčiau nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta, žvelkite į priekį, ieškokite naujų kelių.

Šaulys

Nors stokosite energijos ir geros savijautos, jausite būtinybę imtis sunkių darbų. Nepersitempkite, nes galite sau pakenkti. Venkite piktnaudžiauti svaigalais, nes jis tikrai neišspręs jūsų vidinių problemų.

Ožiaragis

Nelengva diena. Aibė darbų, emocinė įtampa. Sunku įžvelgti pastangų prasmę, toleruoti kitokią nuomonę ir paprasčiausiai ramiai sutilpti vienoje erdvėje su kitais žmogiškais individais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Regis, jus domins nekilnojamojo turto reikalai, žemės ir techniniai darbai. Netikėkite itin lengvo pasipelnymo galimybe. Už viską reikia mokėti. Išlaikykite gerus santykius su giminėmis, kaimynais.

Žuvys

Šiandien labiau galvokite, ką kalbate – galite leptelėti tai, ko nederėtų. Planuota išvyka, susitikimas gali neįvykti arba tiesiog bus pakeista data, vieta.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų