Didysis savaitės horoskopas: įspėjimą siunčia 2 Zodiako ženklams

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę prognozes jūsų zodiako ženklui. Labiau saugotis šiomis dienomis rekomenduojama Svarstyklėms ir Žuvims. 

AVINAS

Jaunaties Avine energija leis iš naujo atrasti save, pavyzdžiui, surasti netikėtą požiūrį į pasaulį ar saviraiškos būdą. Pasijusite priblokšti energijos, tik ja naudokitės protingai. Galbūt jums reikia pakeisti kai kuriuos asmeninius įpročius, kad įgytumėte daugiau pasitikėjimo savimi. Susikoncentruokite į savęs populiarinimą, tačiau parodykite tik geriausias puses, nepamirškite apie savo autentiškumą. Jei viską padarysite teisingai, tikrai būsite pastebėtas ir įvertintas.

JAUTIS

Jaunatis atgaivins energiją, naudingą savianalizei ir kai kuriems procesams užbaigti. Būtų naudinga padaryti pertrauką: emociniu, psichologiniu ar fiziniu lygmeniu. Tai jums leistų atsipalaiduoti ir kaupti energiją, reikalingą kitam ciklui pradėti. Gali būti, kad po kai kurių įvykių turėsite paaukoti save dėl artimųjų gerovės. Pagrindinė energija bus nukreipta į pinigų uždirbimą, bet, jei norite, dabar galite pasiekti labai įspūdingų rezultatų bet kurioje srityje.

DVYNIAI

Jaunatis panardins į įvykius, vykstančius ne su jumis. Šiuo metu svarbūs jūsų socialiniai ryšiai, draugystė ir komandinis darbas, bendras verslas. Jums gali tekti paprašyti kažkieno pagalbos sprendžiant kai kurias problemas. Galite susirasti naujų draugų arba užsinorėti prisijungti prie tam tikros bendruomenės, tapti kurios nors organizacijos nariu. Tinkamas laikas pradėti dirbti prie komandinio projekto. Kai kurie gali persvarstyti ilgalaikius siekius ar išsikelti naujus gyvenimo tikslus.

VĖŽYS

Jaunatis dar kartą privers jus atkreipti dėmesį į karjerą ir išsikeltus tikslus. Kai kurie galbūt gausite taip siektą paaukštinimą. O kiti, priešingai, galite staiga suvokti, kad tolesnė veikla šioje srityje jūsų visiškai netraukia ir norėsite veikti ką nors kita. Galimi įvykiai, kurie tam tikru būdu darys įtaką jūsų profesinei reputacijai, galite pradėti itin perspektyvų projektą. Arba turėsite rinkti dokumentus, patvirtinančius jūsų reitingą, arba vyks koks nors svarbus pokalbis jūsų profesiniais klausimais.

REKLAMA

LIŪTAS

Jaunatis gali atnešti tam tikrą nerimą ir nepasitenkinimą savo veikla. Pasistenkite pradėti projektus ar užsiėmimus, kurie praplės jūsų akiratį, pakurstys dvasią nuotykiams, sužadins vaizduotę. Galbūt pažvelkite į savo gyvenimą nauju kampu ir leiskitės į nuotykius, kurie atitolins nuo kasdienės realybės. Būsite labiau linkę užsiimti kokia nors kolektyvine veikla. Ir ne todėl, kad ji jums pasirodys ypač sėkminga – visada malonu, kai yra su kuo pasidalinti atsakomybe.

MERGELĖ

Jaunatis primins keletą svarbių klausimų, susijusių su fiziniu artumu, kitų žmonių pinigais ir sugebėjimu valdyti savo emocijas. Puiku ieškoti investuotojo ar gauti banko paskolą. Jūsų seksualiniai santykiai pribrendo pokyčiams – pabandykite pasidalinti fantazijomis su partneriu, gali būti, kad jis jas visiškai palaikys. Atidžiau pažvelkite į savo gyvenimą ir pabandykite suprasti, kas jame veikia, o kas ne. Jei reikia ką nors taisyti, taip ir padarykite. Bus lengva suprasti žmones ir gilius jų motyvus.

SVARSTYKLĖS

Jaunatis turėtų atkreipti jūsų dėmesį į intymumą, vedybinius, verslo santykius, paskatinti susikoncentruoti į konkurentus, sąjungininkus ir derybų meną. Suprasite, kaip leistis į kompromisus, kad suartėtumėte su žmonėmis. Gali tekti permąstyti, kaip bendraujate asmeniniuose santykiuose, ir galbūt atrasti kitų būdų. Pabandykite pašalinti kliūtis ir užpildyti verslo ar asmeninius santykius grožiu, harmonija bei pusiausvyra. Jei esate sąžiningas partneriui, jis padės gauti tai, ko norite.

SKORPIONAS

Jaunatis padės sutelkti dėmesį į fizinę ir psichinę sveikatą. Jūsų ego gali patirti tam tikrą sąmoningą ar nesąmoningą transformaciją. Galbūt tai įvyks paveikiant kokį nors asmenį, kurį sutiksite. Didėja konfliktų dėl svetimų vertybių ar nuosavybės tikimybė. Kita vertus, pasistenkite nepulti į kraštutinumus ir neišeikvokite savęs, pavyzdžiui, pasninkaudami. Galite nuspręsti įsigyti augintinį, arba galimos problemos su tuo, kuris jau yra jūsų šeimos narys. Geras laikas rinkti informaciją darbui.

REKLAMA

ŠAULYS

Jaunatis suteiks nepamirštamų akimirkų, per kurias galėsite linksmintis, šėlti, užsiimti hobiu ar kūryba. Dabar labiausiai trauks dalykai, kurie jūsų gyvenimą užpildys džiaugsmu ir romantika. Galbūt užmegsite keletą įspūdingų romanų. Jei jau turite nuolatinį partnerį ar sutuoktinį, su juo taip pat galite surengti romantišką vakarienę žvakių šviesoje. Na, ar bent jau užsisakyti maisto iš mėgstamo restorano. Būtinai pasinaudokite jums siūloma pagalba.

OŽIARAGIS

Jaunatis padės atkreipti dėmesį į problemų, susijusių su jūsų namais ir šeima, sprendimą. Rekomenduotina atlikti generalinį tvarkymą. Tai jums leis ne tik išvalyti namus nuo purvo, bet ir atsikratyti jame sukauptos neigiamos energijos. O svarbiausia – pagaliau išmesti susikaupusias šiukšles ir atlaisvinti daugiau asmeninės erdvės. Pajusite, kad taps lengviau kvėpuoti. Galite užsiimti namų remontu, dekoravimu, arba, pavyzdžiui, įsigyti naujus namus visai šeimai.

VANDENIS

Jaunatis verčia sutelkti dėmesį į trumpalaikius prioritetus, trumpas keliones. Dėl naujos idėjos jums teks prisiimti daug rašytinių ar žodinių įsipareigojimų. Galite sulaukti svarbaus dokumento el. paštu arba ne mažiau reikšmingo telefono skambučio. Palankus metas išmokti ką nors naujo, lengvai bendrauti, laikyti testus, užpildyti įvairias formas ar pradėti naują studijų kursą. Arba tam, kad energingai atliktumėte kai kurias kasdienes užduotis.

ŽUVYS

Jaunatis paveiks pinigų ir turto klausimus, vidinius išteklius, laisvę daryti tai, ko norite, vertybes, pelną ar nuostolius. Išryškės naujos galimybės padidinti pajamas ar bent atsiras noras tai padaryti. Geras laikas organizuoti ir kontroliuoti finansus. Nepasiduokite traukai išleisti pinigus kasdieniams daiktams. Jei norėsite ką nors nusipirkti, pirmiausia įsitikinkite, kad jums tikrai to reikia ir vėliau nesigailėsite. Galite įsivelti į kivirčus su šeimos nariais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų