• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vakar pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė lankėsi Jonavoje, kur susitiko su Jonavos Justino Vareikio progimnazijos bendruomene, taip pat apsilankė ir Jonavos rajono trečiojo amžiaus universitete.

Vakar pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė lankėsi Jonavoje, kur susitiko su Jonavos Justino Vareikio progimnazijos bendruomene, taip pat apsilankė ir Jonavos rajono trečiojo amžiaus universitete.

REKLAMA

Susitikimui D. Nausėdienė pasipuošė ryškiu rožiniu švarkeliu, juodu tiesaus kirpimo sijonu žemiau kelių, prie įvaizdžio priderino juodus aukštakulnius.

Progimnazijoje bendravo su mokiniais ir pedagogais

Kaip socialiniuose tinkluose pranešė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, pirmoji šalies ponia atsakė į Jonavos Justino Vareikio progimnazijos moksleivių klausimus, bendravo su pedagogais, mokyklos tarybos nariais.

D. Nausėdienė taip pat padėkojo mokytojams, kurie atsidavę savo darbui, taip pat už rūpestį vaikais.

„Žinau, kad susiduriate su įvairiais iššūkiais, bet noriu paprašyti neprarasti užsidegimo ir dirbti tam, kad mūsų jaunoji karta gautų viską, ką galite duoti geriausio. Patikėkite: jei ne dabar, tai vėliau jie tikrai tai įvertins“, – sakė pirmoji ponia.

REKLAMA
REKLAMA

Apsilankė trečiojo amžiaus universitete

Viešėdama Jonavoje pirmoji šalies ponia taip pat pratęsė tradiciją susitikti su Lietuvos trečiojo amžiaus universitetų (TAU) bendruomenėmis ir ketvirtadienį lankėsi Jonavos rajono TAU.

REKLAMA

Universitetas įkurtas 1999 metais, jame veikia 11 fakultetų, sąraše yra 301 studentas. Studijos vyksta Teisės ir ekonomikos, Užsienio kalbų, Turizmo, Kompiuterinio raštingumo, Sveikatos, Dvasingumo, Kūrybinių dirbtuvių, Menų ir kituose fakultetuose.

Menų fakultetas jungia dailės studiją ir tris ansamblius, veikia šachmatų ir knygų klubai. Studentai taip pat dalyvauja kitose bendrose veiklose ir paskaitose.

„Labai smagu matyti ir jausti, kad Jonavos TAU yra išties gyvas ir gyvybingas, o jo studentai byloja apie amžiną jaunystę, nesibaigiantį žinių troškimą, norą bendrauti, burtis į bendruomenę ir kurti gėrį kitiems“, – sakė D. Nausėdienė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak pirmosios ponios, labai svarbu, kad tiek Jonavos, tiek kituose miestuose veikiantys TAU plečia savo veiklą, įgauna pagreitį, ieško ir randa naujų užsiėmimų ir projektų, būdų įsilieti į pačias įvairiausias socialines veiklas.

„Labai vertinu jūsų ambicijas, užsidegimą ir norą gyventi visavertį gyvenimą. Tokiu būdu einame link mūsų visų bendro tikslo – remti ir stiprinti TAU veiklas valstybiniu lygiu. Linkiu toliau džiaugtis nesibaigiančiomis naujovėmis ir atradimais, mėgautis intelektualine tinklaveika ir nuoširdžiu žmogišku bendravimu.

Dėkoju, kad esate šviesi ir aktyvi visuomenės dalis, su kuria bendraudamas supranti: viskas mums bus gerai“, – kalbėjo D. Nausėdienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų