• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė tęsia susitikimus Mažeikių rajone – Pikelių miestelyje susitiko su vietos bendruomene.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė tęsia susitikimus Mažeikių rajone – Pikelių miestelyje susitiko su vietos bendruomene.

REKLAMA

2003 metais įkurta Pikelių bendruomenė –  nevyriausybinė, pelno nesiekianti, visuomeninė organizacija, Prezidento inicijuotos platformos „Lietuvos galia“ narė. Bendruomenės tikslas – vienyti Pikelių miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojus, ugdyti žmonių bendruomeniškumą, rūpintis savo miestelio ir jų gyventojų gerove.

Bendruomenė organizuoja tradicines šventes ir renginius, dalyvauja rajoninių ir respublikinių projektų konkursuose.

„Lietuvos regionuose mus labai įkvepia matant, kad atsiranda bendruomenių lyderių, kurie įgalina bendruomenės narius kartu nuveikti daugiau, o bendruomenės nariai palaiko idėjas ir jas kartu įgyvendina. Esame aplankę jau daugiau nei 50 iniciatyvų ir kiekvieną kartą įsitikiname, kad „Lietuvos galia“ yra jos bendruomenės, aktyvūs gerovės kūrėjai“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmosios ponios teigimu, džiugina tai, kad tiek socialinių iniciatyvų ir inovacijų gimsta būtent bendruomenėse, kurios jaučia, ko labiausiai reikia jų kraštui, ir tai kūrybiškai įgyvendina. „Jūs esate labai gražus rūpinimosi savo kraštu pavyzdys. Širdį palietė jūsų iniciatyvos saugoti ir puoselėti jūsų krašto paveldą, istoriją, bendruomenę“, – sakė pirmoji ponia.

REKLAMA
REKLAMA

D. Nausėdienė pažymėjo, kad platformoje galima atrasti kitas aktyvias bendruomenes ir organizacijas, pasidalinti patirtimi, padėti vieni kitiems augti. Pasak pirmosios ponios, platformoje jau užsimezgė ne viena partnerystė. „Kartu galime žymiai daugiau, todėl siekiame, kad projekto „Lietuvos galia“ vienijamos iniciatyvos tarpusavyje bendrautų ir bendradarbiautų, mokytųsi vienos iš kitų, o atėjus laikui – kartu švęstų“, – sakė pirmoji ponia.

Prezidento komunikacijos grupė

Viskas gražu, gerai atrodo. Tokio amžiaus moteris neturi atrodyti kaip giltinė
Galinga cioce.
Skonio NULIS
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų