Covid-19 nesustabdė TV3 darbuotojų: „Pyragų dieną" paminėjo išradingai

Šiandien minima jau tradicija tapusi „Pyragų diena“. Nors dėl koronaviruso pandemijos ragauti kitų iškeptų pyragų negalime, vis dėlto TV3 darbuotojai surado išeitį ir nuotoliniu būdu surengto „Pyragų dienos“ aukciono metu „Išsipildymo akcijai“ surinko daugiau nei 500 eurų.

Lapkričio 6-oji visai Lietuvai yra ypatinga diena, mat būtent šią dieną yra minima „Išsipildymo akcijai“ skirta „Pyragų diena“. 

Pasaulinė koronaviruso pandemija paminėti „Pyragų dieną“ TV3 kolektyvui nesukliudė ir šiemet. Įmonėje penktadienio ryte vyko tikrų tikriausias nuotolinis „Pyragų dienos“ aukcionas!

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 darbuotojai Pyragų dienai iškepė net 14 pyragų

Darbuotojai visą savaitę galėjo kepti pyragus ir jų nuotraukomis dalintis internete. Penktadienį visi darbuotojai buvo pakviesti į nuotolinį „Pyragų dienos“ aukcioną, kurio metu galėjo statyti norimą sumą už pasirinktą pyragą. Daugiausia pinigų pasiūliusiam darbuotojui atiteko pyrago receptas, o darbuotojai sumas siūlydavo net nežinodami pyragų skonio. 

„Išsipildymo akcijos“ tikslai šiemet – dar didesni

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė džiaugiasi, kad koronaviruso pandemija nesutrukdė surengti „Pyragų dienos“ darbuotojų tarpe, nors ir nuotoliniu būdu.

„Noriu padėkoti merginoms, kurios nepasidavė, nenuleido rankų ir taip kūrybingai sprendžia „Pyragų dienos“ šventę mūsų biure. Šiemet mūsų „Išsipildymo akcijos“ tikslai ir norai yra didesni. Tai, kad esame uždaryti namuose ir negalime valgyti pyragų dar nereiškia, kad mūsų tikslai mažėja. Mes patys turime būti geri pavyzdžiai mūsų žiūrovams“, – sako L. Blaževičiūtė ir visus ragina prisijungti prie „Pyragų dienos“ tradicijos.

Brangiausias receptas – už 80 eurų

TV3 darbuotojų „Pyragų dienos“ aukcione iš viso dalyvavo daugiau nei keturiolika skirtingų gardžių pyragų. Jo metu už pyragų receptus buvo paaukota daugiau nei 500 eurų.

Brangiausiai buvo parduotas Jurgitos Plepienės nesaldus pyragas su trimis sūriais, karamelizuotomis kriaušėmis ir figomis. Už jį net 80 eurų nepagailėjo Rūta Čekenienė.

Antroje vietoje liko Julijos sveikuoliškas pyragas be pridėtinio cukraus, kurio receptas buvo nupirktas net už 56 eurus, o štai trečioje vietoje atsidūrė Nijolės gamintas vaflinis pyragas, kurio receptas buvo parduotas už lygiai 50 eurų.

REKLAMA

Visi surinkti pinigai bus paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

Suaukotos lėšos sunkiai sergantiems vaikams

„Pyragų diena“ kasmet įtraukia vis daugiau neabejingų žmonių. Pernai per „Pyragų dieną“ buvo surinkta per 40 tūkst. eurų, užpernai – apie 30 tūkst. Visos per „Pyragų dieną“ surinktos lėšos papildo „Išsipildymo akcijos“ gerumo krepšelį. Iš viso pernai „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 320 tūkstančių eurų. Tai didžiuliai pinigai, kurie pakeitė mažųjų ligoniukų ir jų artimųjų likimus. Už suaukotas lėšas vaikai gavo jiems taip reikalingą gydymą, vaistus, reabilitacijas, medicininę įrangą ir t.t. Akcijos organizatoriai TV3 televizija ir SEB bankas.

Daugiau apie „Išsipildymo akciją“ ir „Pyragų dienos“ iniciatyvą čia: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija/pyragu-diena


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2020-11-08 12:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuoliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų