Budraitytė skubiai įspėja visus: ateina itin pavojinga diena

Jau ketvirtadienį, birželio 10 dieną, įvyks žiedinis Saulės užtemimas. Tai reiškia, kad Mėnulis užstos Saulės vidurį ir bus matyti tik švytintys jos pakraščiai. Viena garsiausių Lietuvos astrologių ir būrėjų Vaiva Budraitytė įspėja, kad šis užtemimas gali stipriai paveikti.

Užtemimai visais laikais buvo nerimą keliantis reiškinys, o senieji mokslininkai, alchemikai ir astrologai jiems priskirdavo negeros lemties ženklą.

Sulės užtemimas paveiks ir valdžią

Kiekvienais metais įvyksta po 4-6 užtemimus, tačiau jų poveikio galime ir nepajusti, jeigu užtemimai nebus pastebi Lietuvos teritorijoje. Tačiau V. Budraitytė įspėja, kad šis užtemimas bus visai kitoks, nes jį bus galima stebėti ir Lietuvoje.

„Taigi, Saulė astrologijoje simbolizuoja valdžią, todėl senieji astrologai darydavo ypač smulkias prognozes tam periodui, kad kiekvienas valdovo žingsnis būtų taip sureglamentuotas, kad užtemimas valdovui ir tautai praeitų maksimaliai minkštai. Tikriausiai teko girdėti, kad daugiausiai politikų gimsta dvynių ženkle, o šis Saulės užtemimas būtent ir bus dvyniuose, todėl tikimybė, kad neatsilieps mūsų valdantiesiems ir visai mūsų šaliai yra nulinė.

Lietuvos kovo 11d. horoskope aiškiai matosi, kad iki 2022 vidurio manipuliavimas mūsų valdžia ir Tauta bus ypač stiprus, ką TIE yra papirkę, ką prigąsdinę, bet vienaip ar kitaip tai vyksta Lietuvos žmonių sąskaita.

Birželio 10 dieną Lietuvos horoskope Merkurijus su Saule bus ypač nepalankioj padėtyje – kvadrate, o tai išvertus į normalių žmonių kalbą reiškia padidėjusį konfliktiškumą, kvailus poelgius, priėmimas sau nepalankių sprendimų, politikoje ir ekonomikoje. Na, viskas kas susiję su proto „užtemimu“, kai žmogus tampa pats savo priešu, o čia eina kalba apie tuos, kurie privalo žiūrėti mūsų Tautos interesų, baisu pagalvoti, ką gali pridirbti iki liepos pradžios ir dar tranzitinė Saulė sudarys kvadratą su nataline Saule birželio 11 dieną, tai jau vienareikšmiai ypač pavojinga mūsų, buvusiems ir esamiems vadams ir valdžiai.

REKLAMA

Bus mėginama sukompromituoti  kažkurį iš prezidentų ir ypač mūsų esamą. Tauta pasakys savo tvirtą žodį ir tuo būdu sukels dar didesnių problemų valdžiai. Birželis Lietuvai pats sunkiausias mėnuo“, – įspėja ji.

Padės atsikratyti blogų dalykų

Norintiems, kad Saulės užtemimas praeitų kuo lengviau, V. Budraitytė pataria vengti žmonių susibūrimų, tą dieną netgi neiti į parduotuvę. Taip pat tą dieną maitinkitės veganiškai ir venkite svaigalų.

„Tai ypač svarbu, nes Dvynių ženklas atsakingas už žalingus įpročius, o ant jaunaties per užtemimą svaiginantis gali iki gyvenimo pabaigos įkliūti į bėdą ir niekas negalės padėti. Neplanuokite jokių iškilmių be būtino reikalo, geriau net kojos iš namų nekelti“, – sako ji.

Taip pat ji pataria nestebėti užtemimo gyvai – geriau stebėti jį tiesioginių transliacijų metu internete.

„Na ir svarbiausias patarimas. Jau šiandien galit sugalvoti kokios bėdos norite atsikratyti ir į tai galite nuo dabar iki 17 birželio medituoti, galvoti, materializuoti mintis. Atkreipkite dėmesį – tik atsikratyti blogų dalykų... Ligos, nuodingų santykių, nepritekliaus, bedarbystės , viršsvorio, žalingų įpročių ir t.t. Būkite sėkmingi, sveiki ir laimingi, ir neužmirškite, kad ne vieną aktyvų Saulės užtemimą pragyvenome ir su šituo bus tas pats... Pragyvensime“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
P
Povilas
2021-06-08 19:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šneka užtai pinigus gauna o pati nenutuokia apie ką šneka
Atsakyti
-25

N
Neužtemusi
2021-06-09 13:54:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvent ir taip pavojinga,tai visos dienos tokios!
Atsakyti
-7

R
Rima
2021-06-09 20:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slėpkitės visi po šluota, ateina pasaulio pabaiga
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų