Bendruomenė sukrėsta: mokykloje mama užpuolė vaiko mokytoją

Įsiūčio pagauta mama vaiko mokykloje pakėlė ranką prieš mokytoją – dabar ji pasakoja, kaip šio įvykio pasekmės paveikė jos psichinę sveikatą bei įspėja kitus tėvus nekartoti jos klaidų.

Rugpjūčio 2 dieną vyko Chantae Mitchell teismo posėdis – ji prisipažino kalta dėl fizinės sveikatos sutrikdymo ir ji nuteista kalėti 9 mėnesius, bausmę atidedant 19 mėnesių, rašoma mirror.co.uk.

Prie mokyklos užpuolė mokytoją

Prie Birmingemo „Hall Green“ pradinės mokyklos vartų ji užpuolė mokytoją. Kovo 15 dieną įvykusio užpuolimo metu C. Mitchell rankoje laikė mobilųjį telefoną ir juo pakartotinai daužė auką, kuri vėliau greitąja pagalba buvo išvežta į ligoninę. Tuo pačiu mobiliuoju telefonu iškart po užpuolimo jis pati iškvietė policiją.

„Nesielkite taip, nes tai turės pasekmių“, – sakė ji, – „Atrodo, lyg mano gyvenimas būtų baigtas. Sėdžiu čia ir galvoju, ką daryti su savo gyvenimu.“

C. Mitchell šiuo metu yra išėjusi neapmokamų atostogų iš savo darbo įstaigoje, besirūpinančioje psichinės sveikatos sutrikimų turinčiais vaikais. Jos vadovai netrukus rinksis spręsti, ar ji gali būti priimta atgal į darbą, rašoma mirror.co.uk.

Bet mergina pripažįsta: „Man jau sakė, kad gal mano karjeros kryptis pasikeis. Bet tai, kas nutiko, nesu aš. Aš nesu iš tų, kurie ieško bėdos. Aš net ne iš karto supratau, kas atsitiko. Galiausiai nebegalėjau kentėti, norėjau tiesiog, kad viskas baigtųsi. Daugiau aš taip nedarysiu. Labai gailiuosi dėl to, kaip pasielgiau ir dėl pasekmių, kurios manęs laukia. Pratrūkau kaip mama. Tai buvo pykčio priepuolis, nesulaikiau visą gyvenimą viduje laikyto pykčio. Nežinau, kodėl sustojau. Tik žinojau, kad taip negalima, kad negaliu patikėti tuo, kas darosi.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų