REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Šią vasarą kartu su vyru dalyvavome savo artimo bičiulio gimtadienio šventėje. Jis pakvietė pačius artimiausius savo draugus, todėl šventė buvo tikrai jauki ir graži. Tačiau negaliu nutylėti vieno fakto apie savo vienos draugės suknelę, į kurią tą vakarą krypo visų svečių akys“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Regina.

„Šią vasarą kartu su vyru dalyvavome savo artimo bičiulio gimtadienio šventėje. Jis pakvietė pačius artimiausius savo draugus, todėl šventė buvo tikrai jauki ir graži. Tačiau negaliu nutylėti vieno fakto apie savo vienos draugės suknelę, į kurią tą vakarą krypo visų svečių akys“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Regina.

REKLAMA

Dar vakar praūžė Juozo Statkevičiaus naujos drabužių kolekcijos pristatymas ir vakar bežiūrėdama susirinkusių svečių nuotraukas prisiminiau vieno draugo gimtadienio balių, kuriame teko sudalyvauti dar šią vasarą.

Paklausite, kodėl prisiminiau kažkokią gimtadienio šventę, kuri vyko dar vasarą? O gi todėl, kad būtent tą vakarą jaučiau tikriausiai vieną didžiausių svetimų gėdų per visą savo gyvenimą. Ir tą svetimą gėdą jaučiau už vieną savo gerai pažįstamą bičiulę.

Taigi, kaip ir minėjau – vasarą Vilniuje šventėme savo draugo gimtadienį. Jis į šventę sukvietė apie trisdešimt svečių, tarp kurių buvo ir mūsų gerai pažįstama pora iš Klaipėdos, pavadinkime juos Inga ir Dariumi. Jų šeimą tikrai galėčiau pavadinti pavyzdine, tačiau bičiuliams niekada nebuvo paslaptis, kad Dariui yra labai svarbu tai, kaip atrodo jo moteris šalia.

REKLAMA
REKLAMA

Darius niekada negailėdavo pinigų Ingos grožio procedūroms, po dviejų gimdymų apmokėjo ir pilvo plastinę operaciją, Ingos botokso injekcijų tikriausiai ir ji pati jau nebegalėtų suskaičiuoti, tačiau pamačiusi ją šiame baliuje – apakau.

REKLAMA

Kai į gimtadienio šventę jau buvo susirinkę visi svečiai, pavėlavę gerą valandą pro duris įėjo Darius su Inga. Paskutinį kartą juos buvau mačiusi prieš gerus penkerius metus. Darius šį kartą atrodė visai nepasikeitęs, o štai Ingos veidas iš tolo švietė plastinėmis operacijomis. Tikriausiai net neverta pasakoti, kad jos veidas buvo nuklotas tona makiažo, plaukai priminė Alos Pugačiovos šukuoseną, tačiau suknelė... O štai suknelė visiems svečiams įsiminė ilgam.

REKLAMA
REKLAMA

Aptempta raudona trumpa suknelė

Inga į bičiulio gimtadienio šventę atvyko „pasidabinusi“ aptempta raudona trumpute suknele. Nežinau, ar kam nors būtų padoru 40-ties metų dėvėti tokio trumpumo suknelę, juk mes jau nebe jauniklės, bet net ir suknelės ilgis nebuvo tą vakarą svarbiausias.

Ingos suknelės iškirptė buvo tokio didumo, kad per ją nesimatė net mano bičiulės veido. Net paspringau pamačiusi, kokius savo „rutulius“ ji demonstruoja viešai susirinkusiems draugams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Neneigsiu, Ingą žinau daug metų, žinau ir jos vyro pastangas, siekiant išsaugoti žmonos jaunystę, ir kiek pinigų jis tam sukiša. Buvo akivaizdu – Inga gerokai pasididino krūtinę plastinės chirurgijos pagalba.

Tą vakarą visiems tapo akivaizdu, kur pinigus kiša Darius. O gi į Ingos papus ir veido operacijas! Per balių net vengiau Ingos, buvo labai nemalonu sėdėti šalia tokios iškirptės, akys norom nenorom vis krypdavo ten, kur nereikia.

REKLAMA

Galiausiai net ir pati mačiau kitų vyrų raudonuojančius skruostus. Buvo tikrai labai neskanu.

Moterys, na kam jūs taip save darkote, kodėl nemylite savęs? O jeigu plastines operacijas darote dėl vyrų, kuriems jūsų natūralus grožis nė motais, meskite juos. Bėkite nuo tokių vyrų kuo greičiau. Senti natūraliai yra gražu, tik ne kiekvienas tokį grožį supranta.

Autorius: skaitytoja Regina

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.

Rado apie ką rašyti.Na vyrui patinka botoksinė ,neeiliniu makijažu,dideliais...ir raudona trumpa suknele.Jei jiems gerai,tai kas turi teisę apkalbėti ar kitaip negatyviai vertinti.
Tikrą moterį vyras ir su vienuolės rūbais pamatys! O ,,pupyčių,, laikas greit praeis.
tavo reikalas, kritikuotoja. Kitos 40-ties atrodo geriau nei 20-metės. Jei turi ką parodyt, liuks, šaunuolė. 40 metų - pats gražumas amziaus. Ir tu sportuok, sveikai maitinkis, nepavydėk ir nesipiktink, nes nuo to kaip tik raukšlių atsiranda. Jau dabar akivaizdžiai surukusi ir be reikalo pasensi, kitaip nepamokslautum. Senatvė ateina tada, kai vidus būna surukęs, sudūlėjęs. Man 70 ir aš vis dar nešioju trumpas sukneles. O ką? Esu dailios figūros, kojos gražios ir dar nesu susiraukšlėjus. Tiesa, juoko raukšlelių apie akis yra. Bet tai suteikia charizmos.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų