Atvira moters išpažintis: „Buvau tokia girta, kad net neprisimenu savo vestuvių“

Vestuvės – viena iš gražiausių švenčių, kurią norima prisiminti visą gyvenimą. To labai norėjo ir 29-erių Siobhan Rush, kuri savo svajonių vestuves planavo metus ir išleido joms nemažą sumą pinigų. Tačiau ši diena moters atmintyje, deja, neišliko.

Siobhan su savo būsimu vyru susipažino internetinėje pažinčių programėlėje ir netruko suprasti, kad vienas su kitu nori praleisti visą likusį gyvenimą, rašoma closeronline.com.

Pora po metų draugystės susižadėjo ir Siobhan ėmė planuoti vestuves.

„Aš praleidau mėnesius planuodama kiekvieną detalę. Nusipirkau gražią senovinę suknelę, šventės vietą planavau puošti raudona ir juoda spalvomis. Pakvietėme apie 100 žmonių, o mano 8-metė dukra iš ankstesnių santykių sutiko būti mano pamerge.

Taigi, kai pagaliau išaušo didžioji diena, aš labai nekantravau ir greičiau norėjau žengti prie altoriaus. Tačiau labai jaudinausi, todėl ryte išgėriau kelias taures šampano ir dar vieną pakeliui į vestuvių vietą.

Mūsų vestuvių ceremonija buvo visiškai stebuklinga ir tai buvo viskas, apie ką aš kada nors svajojau. Vėliau prasidėjo šventė, grojo 8-tojo dešimtmečio muzika ir aš vis ką nors gurkšnojau. Taip iki 21 valandos jau buvau išgėrusi bent kelis butelius vyno ir kito alkoholio.

Alkoholis man nuėjo tiesiai į galvą ir aš buvau tokia girta, kad net neprisimenu savo vestuvių. Kitą dieną aš pabudau viešbučio kambaryje kankinama siaubingų pagirių. Net neįsivaizdavau, kaip patekau į lovą, ir siaubingai susigėdau.

Vėliau man papasakojo, kad aš visą vakarą labai garsiai dainavau, šaukiau reikalaudama gėrimų ir bulvių traškučių. Kai maniau, kad nebegali būti blogiau, mano vyras pasakė, kad aš vakarėlio įkarštyje tiesiog dingau be žinios, o jis mane rado miegančią tualete.

Nereikia nė sakyti, kad dėl mano kaltės neturėjome pirmosios vestuvių nakties – aš net nesugebėjau nusirengti suknelės. Tikrai jaučiau didelę gėdą ir, jei galėčiau atsukti laiką atgal, nebūčiau tiek daug išgėrusi. Laimė, kad mano vyras į tai pažiūrėjo linksmai ir manęs nesmerkė“, – juokiasi Siobhan.


Rašyti komentarą...
J
JAUNOJI
2021-02-06 12:24:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
AŠ KAD IR NEBUVAU GIRTA, VISTIEK DAUG KO NEPRISIMENU IŠ SAVO VESTUVIŲ. GAL KAD BUVO PRIEŠ 35 METUS?
Atsakyti
0

W
W
2021-02-06 18:14:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia visi panašūs ,nėra ko išsiskirti
Atsakyti
0

M
Mari
2021-02-05 18:51:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam išvis gert,juk moteriai kenkia auchogolis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų