Nuotaka užmezgė romaną su savo vestuvių didžėjumi: „Aš pirma jį įsimylėjau“

Savo pačios vestuvių didžėjų įsimylėjusi moteris galiausiai ištekėjo už jo – jos pirmasis vyras ją paliko, nes jautėsi atstumtas ir nelaimingas.

7

Megan Willis (27) apie savo byrančią santuoką pasipasakojo 51–erių metų amžiaus Markui Stone, ir taip jie ėmė šnekučiuotis kasdien.

Kai Megan paprašė skyrybų, jos teigimu Markas ją palaikė kiekviename žingsnyje, o kai galiausiai 2018 metų sausį oficialiai išsiskyrė, ji persikraustė gyventi į Šiaurės Karoliną, JAV. Dar po aštuonių mėnesių, kai oficialiai išsiskyrė ir Markas, jis atvažiavo gyventi su ja.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuotaka užmezgė romaną su savo vestuvių didžėjumi: „Aš pirma jį įsimylėjau”

Pasakodama apie savo vedybinį gyvenimą Megan sakė: „Gyvenimas santuokoje einasi puikiai, bet, tiesą sakant, dabar nejaučiame didelio skirtumo. Mylime vienas kitą jau seniai, bet tam tikra prasme smagu, kad mūsų santykiai dabar „oficialūs“, o man labai patinka turėti Marko pavardę.“

Megan sako, kad iš pradžių abejojo dėl šių santykių, nes porą skiria 23 metų amžiaus skirtumas, bet šios abejonės greitai buvo išsklaidytos. Pora pasakoja, kad judviejų šeimos priėmė jų santykius ir džiaugiasi, kad abu jie rado laimę. Jie tikisi vieną dieną susilaukti vaikų – Markas ruošiasi darytis vazektomijos atstatymo procedūrą, rašoma mirror.co.uk.

Tuo tarpu jie savo meile dalinasi socialiniuose tinkluose, paskyroje, pavadintoje „@wearemarkandmegan“, norėdami mažinti didelio amžiaus skirtumo santykių stigmą.

„Iš esmės mūsų istorija prasideda nuo mano sesers ir Merilende esančio restorano, kuris vadinosi „The Crazy Tuna Bar & Grill“, – sako Megan. – „Mano sesuo dažnai eidavo į šitą barą, todėl kai atvažiavau jos aplankyti, ji nusivedė ir mane. Ji mane supažindino su didžėjumi Marku Stone ir jo broliu, kuris buvo vienas iš „Crazy Tuna“ savininkų.

Kaskart, kai grįždavau namo, eidavome į „Crazy Tuna“ ir Markas visada ten būdavo. Jis buvo labai bendraujantis žmogus, labai smagus ir mums labai patiko su juo leisti laiką. Kiek vėliau aš ištekėjau ir mano sesuo Marką pasamdė leisti muziką per mūsų vestuves.

REKLAMA

Dar maždaug po metų grįžau namo pas šeimą ir vėl nuėjome į „Crazy Tuna“. Markas ten buvo ir mes kalbėjomės apie mano santuoką, apie tai, kad esu nelaiminga. Po to vakaro mūsų pokalbis tęsėsi, nes Markas savo 27 metus trunkančioje santuokoje turėjo panašių išgyvenimų. Todėl pradėjome kalbėtis kasdien.

Mano santuoka nutrūko, nes nebuvau visiškai laiminga ir negavau to, ko man reikėjo. Mano buvusysis buvo priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų – tai iš esmės tapo jo gyvenimu, o aš praktiškai neegzistavau. Jis nenorėjo su manimi leisti laiko, nenorėjo niekur eiti ir nieko veikti. Jis norėjo, kad aš tiesiog žiūrėčiau televiziją, o jis tuo tarpu žaistų savo žaidimus su ausinėmis tame pačiame kambaryje. Supratau, kad neturėčiau jaustis taip, lyg neegzistuočiau ar maldauti kieno nors dėmesio, todėl išsiskyriau.

Markas buvo tik draugas, bet jis kasdien nepamiršdavo paklausti, kaip jaučiuosi. Mums abiems labai patiko kalbėtis, kad ir kokie kvaili ar rimti būtų mūsų pokalbiai.

Kai susiginčydavau su buvusiu vyru, Markas visada mane nuramindavo ir primindavo, kad viskas bus gerai. Jo palaikymas visą tą laiką man labai daug reiškė. Kai išgyveni tokį dalyką, kaip skyrybos, labai reikia kieno nors palaikymo, kam nors išsikalbėti ir Markas man buvo kaip tik tas žmogus – už tai jam visada būsiu dėkinga.

Manau, kad aš pirma supratau, kad jį įsimylėjau. Bet tuo metu Markas dar nebuvo oficialiai išsiskyręs, nors ir gyveno atskirai nuo žmonos, todėl man neatrodė, kad galiu ką nors su tuo daryti. Savo jausmus pasilaikiau sau. Tuo laiku jam reikėjo palaikymo, kokį jis anksčiau buvo davęs man, todėl aš stengiausi būti šalia ir jam padėti.“

Megan ir Markas pasakoja, kad gatvėje jiems yra tekę nugirsti, kaip nepažįstami žmonės kalbasi apie jų santykius. Bet jie tikina, kad niekada savo meilės neslėpė ir nori padrąsinti poras su dideliu amžiaus skirtumu, kad jie nesislėptų.

„Mes tikimės susilaukti vaikų“, – sako Megan. – „Markui reikia pasidaryti vazektomijos atstatymą. Vazektomiją jis pasidarė prieš 21 metus, todėl mes labai tikimės, kad mums pavyks susilaukti vaikučio. Mes jau net išrinkome vardus – Rhettas Michaelas berniukui ir Taylie Mae mergaitei.“


Rašyti komentarą...
.
....
2021-01-29 20:15:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia per naujiena. Milijonai tuokiasi ir skiriasi, vel tuokiasi. Pasiziurekit Lietuvoj. Taip vadinamas elitas ka isdirbineja. Ir kas? Nusispjautlt
Atsakyti
-1

A
Ale va
2021-01-30 08:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai panai per gyvenimą maža bus ir trijų vyrų... Palaidas gyvenimas - toks klaidingas laisvės supratimas.
Atsakyti
-1

A
Aha
2021-01-29 19:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Markas grynas kardiologas senei laikas pereit is didziejaus i rimtus motrisku daktarus gynekuologus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų