REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar prieš princui Charlesui įžengiant į sostą ir tampant karaliumi Karoliu III, tuomet dar Kornvalio kunigaikštienė su savo vyru princu Charlesu buvo ištikimi labai sveikam gyvenimo būdui tuometiniuose jų namuose Highgrove House Glosteršyre.

Dar prieš princui Charlesui įžengiant į sostą ir tampant karaliumi Karoliu III, tuomet dar Kornvalio kunigaikštienė su savo vyru princu Charlesu buvo ištikimi labai sveikam gyvenimo būdui tuometiniuose jų namuose Highgrove House Glosteršyre.

REKLAMA

Žinoma, kad karališkoji pora mėgo sodininkauti ir sočiai valgyti maistą, pagamintą iš šviežių produktų, kurių didžioji dalis buvo užauginta jų pačių dvare.

Bet ar kada susimąstėte, ką tiksliai Camilla valgo, kad išlaikytų tokią spindinčią veido odą ir išliktų sveika bei puikios formos būdama 75 metų?

Štai ką karalienė konsortė Camilla valgo per pusryčius, kokie jos įprasti pietūs ir mėgstamos vakarienės, rašo hellomagazine.com.

Ką karalienė konsortė Camilla valgo pusryčiams?

Kol gyveno Haighgrove, jie augino vištas, todėl nenuostabu, kad karališkosios poros pusryčių meniu būdavo daug patiekalų iš šviežių kiaušinių.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Camillos sūnaus Tomo Parkerio-Bowleso, jo mama yra didelė kiaušinienės gerbėja, todėl nesunku įsivaizduoti, kad tai pagrindinis pusryčių patiekalas.

REKLAMA

Oficialus „Clarence House“ „Instagram“ puslapis taip pat pasidalino vienu mėgstamiausių Charleso priešpiečių receptų – ant sūrio keptais kiaušiniais – kuris atrodo be galo skaniai. Tai baltymų kupina šios poros dienos pradžia.

Ką Camilla valgo pietums?

Ekologiškas maistas yra nepaprastai svarbus tiek Charlesui, tiek Camillai, o tai akivaizdu iš daugybės produktų, užaugintų jų namuose Haighgrove.

Anksčiau viešėdama Singapūre Camilla kalbėjo apie tai, kaip svarbu sveikai maitintis, ir atskleidė, kad ji siekia valgyti kuo daugiau sveikųjų riebalų – tokių kaip avokadai, žuvis ir migdolai, rašoma žurnale „Woman and Home“. Todėl jos pietūs dažniausiai yra šviežios ekologiškos salotos ir žuvis.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat žinome, kad dviejų vaikų mama į savo mitybos racioną įtraukia kai kuriuos pieno produktus.

Ankstesnio vizito, skirto Karališkosios osteoporozės draugijos įkūrimo Londone metu, metu Camilla teigė, kad tokios tendencijos kaip „švari mityba“ yra „blogiausia, ką reikia daryti“. „Būtent ši juokinga dieta, pieno produktų atsisakymas ir viskas, kas naudinga kaulams“, – sakė ji.

Ką Camilla valgo vakarienei?

Asmeniniai virėjai ir šeimos nariai leido mums pažvelgti į tai, kaip keitėsi Camillos vakarienės meniu bėgant metams ir atrodo, kad ji sy vyru liko ištikimi gero, sotaus, britiško maisto gerbėjai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buvusi karališkoji virtuvės šefė Carolyna Robb sakė: „Jie visada buvo labai taupūs. Jei vakarienei pateikiama kepta ėriena, jos likučiai būdavo panaudoti sekančios dienos mėsos pyragui“.

Camillos sūnus Tomas Parkeris Bowlesas taip pat anksčiau yra kalbėjęs apie Camillos valgio pasirinkimus.

2018 m. žurnale „The Big Issue“ Tomas atskleidė, ką jo mama gamindavo vakarienei – vištienos troškinius, kepsnius iš vietinio mėsininko parduotuvės, Šepardo pyragą,  keptą lašišą ir kas savaitę kepamą vištieną.

REKLAMA

Šeimos valgiaraštyje nebuvo aštraus maisto. Tinklaraštis Aol.com pranešė, kad JAV pristatydamas knygą „Fortnum & Mason: The Cook Book“ Tomas pasakė: „Man patinka čili, prieskoniai ir česnakai. O Charlesas ir Camilla kilę iš tos kartos, kuri nelabai mėgsta čili“.

Kokius užkandžius valgo Camilla?

Camilla itin mėgsta vieną sveiką užkandį – žalius žirnelius. Lankydamasi mokykloje Slough mieste (Anglija) Camilla mokiniams pasakė: „Pasakysiu jums, ką aš labai mėgstu – valgyti žirnius tiesiai iš daržo! Tiesiai iš ankšties jie tokie skanūs ir tikrai saldūs! Nuvedu anūkus į daržą ir jie valandų valandas valgo žirnius“.

REKLAMA

Ką Camilla mėgsta gerti?

Camilla mėgaujasi taure vyno. Ji teikia pirmenybę raudonam vynui, yra JK vynuogynų asociacijos prezidentė ir tikrai daug išmano apie vynuoges.

Kalbėdama per renginį, skirtą asociacijos 50-mečiui, ji anksčiau pareiškė: „Žmonės manęs visada klausia, kaip aš į visa tai įsitraukiau – na, visų pirma, aš myliu vyną, antra, mano tėvas turėjo vyno verslą, todėl aš nuo vaikystės augau gerdama vyną ir vandenį – kaip prancūzai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų