Atskleidė priežastį, dėl ko dažniausiai poros atsisako sekso: stebina kitus

Šį įprotį turime visi, tačiau mokslininkai atskleidė, kad šis kasdienis poelgis gali būti priežastis, kodėl mes rečiau užsiimame seksu.

Štai jums siaubingas faktas: vidutinis žmogus kiekvieną dieną praleidžia 3 valandas ir 15 minučių spoksodamas į savo mobilųjį telefoną. Tai yra 22 valandos ir 45 minutės per savaitę, kiekvieną savaitę.

Dar baisesnis faktas? Dauguma Australijos porų praneša, kad lytinius santykius turi vieną ar du kartus per savaitę ir kiekvieną kartą vidutiniškai po penkias minutes. Tai yra maždaug 10 minučių per savaitę.

Lygindami šiuos du skaičius, tikriausiai nenustebsite sužinoję, kad laikas, kurį praleidžiame savo telefonuose, atima laiką, kurį galime praleisti miegamajame, rašoma news.com.au.

Vienas tyrimas, kurį atliko JK Durhamo universitetas, apklausė 30 porų apie mobiliųjų telefonų naudojimo poveikį seksualiniam gyvenimui, o rezultatai nėra ypač geros naujienos žmonėms, kurie visada nori turėti savo telefoną šalia savęs.

Atidėjo seksą dėl telefono

40 procentų respondentų prisipažino atidėję seksą, nes naudojosi savo išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, o kai kurie atskleidė, kad skubėjo sekso metu norėdami patikrinti savo socialinę mediją ar atsakyti į žinutes.

Nerimą kelia tai, kad trečdalis dalyvių taip pat prisipažino nutraukę veiksmą, kad atsilieptų į skambučius – aišku, tai jūsų partneriui nepatiks.

Kitas tyrimas, kurį atliko Amerikos nacionalinis ekonominių tyrimų biuras, apklausė 4 milijonus žmonių iš 80 šalių ir nustatė, kad poros, kurių miegamajame yra televizorius, vidutiniškai turi 6 procentais mažiau sekso nei tos, kurios neturi. Ir nereikia būti genijumi, kad suprastumėte, kad kas vakarą pasiimant su savimi į lovą telefoną, turi tą patį – jei ne blogesnį – efektą.

Yra gana aiškūs ženklai, kurie rodo, kad  turite palikti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį kitame kambaryje, kai ateina laikas intymumui. Jei tiesiog norite turėti savo išmanųjį įrenginį netoliese, tai neturi būti  kliūtis jūsų seksualiniam gyvenimui.


Rašyti komentarą...
M
Morta Q
2021-05-09 10:04:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priežastis numero uno : bet kada bet kurį puse gali apkaltinti priekabiavimu.
Atsakyti
0

.
.
2021-05-09 13:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš 90--ais ,,parvykau" ir nenorėčiau daugiau.Kažkodėl rusų grietinėlė savo vaikučius,o ir pinigus stengiasi prakišti į negeruosius vakarus.
Atsakyti
0

.
.
2021-05-09 13:39:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paprašyk manęs !!!!:)laukiu,nenuvilk!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų