79-erių legendinis atlikėjas Lemanas neatsigina gerbėjų dėmesio: „Antro tokio balso nėra“

79-erių legendiniam atlikėjui Aleksui Lemanui karantinas nebaisus – vyras trykšta optimizmu, o sunkų laikotarpį išgyventi lengviau mylimos žmonos Linos glėbyje. Su portalu tv3.lt atlikėjas pasidalino, kuo užsiima per dienas bei išdavė puikios sveikatos paslaptis.

Susisiekus su atlikėju, jis kaip visada trykšta energija, o nuo veido vis nedingsta šypsena. Diena iš dienos, kartu su žmona A. Lemanas aktyviai leidžia laisvalaikį – abu sportuoja ir rūpinasi sveika gyvensena.

„Dabar su dviračiu grįžau pasportavęs, pasitreniravęs. Namuose darom visokius tempimo pratimus. Stengiuosi nepasiduoti, padeda optimizmas, žmona palaiko savo dėmesiu. Neatsilieku nuo jos – ji sportuoja, ir aš iš paskos. Palaikom vienas kitą“, – džiaugiasi A. Lemanas.

Optimizmas – kasdienybės palydovas

Kasdien laimės ir stiprybės žengti į priekį suteikia gerbėjų žinutės – vieni giria balsą, kiti prisipažįsta labai išsiilgę atlikėjo scenoje, o pačiam A. Lemanui tai paglosto širdį ir motyvuoja vis labiau stengtis.

„Kas labai paskatina, tai gerbėjai feisbuke. Kartais vieną kitą dainelę įrašau ir įdedu ten, tai labai geri gerbėjų atsiliepimai, kad dainuokit, nepasiduokit, laukiam jūsų koncertų salėse, gyvai. Tai suteikia optimizmo“, – pasakojo atlikėjas.

Išties, atlikėjas į socialinį tinklą „Facebook“ vis įkelia savo dainų vaizdo įrašus, kuriuos padaro namuose. Ten yra visa reikalinga aparatūra, o Lina, kurią atlikėjas meiliai pavadina žmonyte, paima išmanųjį telefoną į rankas ir filmuoja, o vėliau kelia į socialinį tinklą, kad gerbėjai galėtų pasidžiaugti. 

O gerbėjų laiškų, net ir praleidus tiek metų scenoje, netrūksta – bent taip pavyksta palaikyti ryšį su gerbėjais, kurių yra be galo pasiilgęs.

„Scena visą laiką traukia ir trauks iki pat paskutinės dienos. Ir žiūrovai, gerbėjai pasiilgę manęs, ir aš jų siaubingai pasiilgęs. Jie rašo, kad „jūsų balsas praeina kiaurai“. Nežinau, jis kiaurai praeina ar ne, bet man dažnai rašo, kad antro tokio balso nėra. Gal ir teisingai, du Lemanai negali būti. Jeigu jiems patinka, mano gerbėjams, ypatingai mano žmonelei mylimai, tai reikia džiaugtis. Ką dievulis davė, tuo dalinuosi“, – kalbėjo pašnekovas.

REKLAMA

Žinučių atlikėjas susilaukia įvairių – vieni dėkoja, kiti linki sveikatos. Deja, kiekvienam atsakyti asmeniškai užimtų daug laiko, tačiau A. Lemanas stengiasi visiems parodyti dėmesio ir uždėti patiktuką ant komentarų.

„Jie linki ilgai, dar ilgai dainuoti ir džiuginti, paskui linki stiprios sveikatos. Tokie tikrai nuoširdūs, gražūs palinkėjimai, kuriais negali nepatikėti ir kurie įpareigoja dar ilgai gyventi ir ilgai dainuoti.

Aš tik like‘ą uždedu, pokšt, ačiū labai ir viskas. Labai daug jų, nesusirašysi su visais. Tiesiog, toks padėkos like‘as būna visada. Tiesiog parodai, kad perskaitei ir įvertinai.“

Dviese su žmona negandos nebaisios

Atlikėjas teigia, kad nepasiduoti ir išgyventi šį nelengvą laikotarpį labiausiai padeda žmona Lina, su kuria santykiai karantino metu tik geryn, o meilė kasdien vis stipresnė. Ji neleidžia nustoti džiaugtis gyvenimu, kad ir kas dedasi aplink.

„Kartais menininkai, dar mergelės ženklo, pradeda liūdėti. O ji – dvynys, jie tokie užsispyrę, kaip žiežulos. Tai ji man sako: „Aš tau, tik neliūdėk, viskas bus tvarkoj“, – apie žmonos palaikymą pasakojo atlikėjas. – Tai kaip galima nemylėti tokio žmogaus, kuris tave palaiko?“

Žmona vyrui neleidžia ir pamiršti muzikos, skatina jį dainuoti, o jo balsas Linai – pats nuostabiausias.

„Ji nueina į kambarį, įjungia aparatūrą, atsisėdą į fotelį ir sako: „Dainuok“. Nu ką, ir dainuoju jai, ir laukiu geresnių laikų, kada ateis tas karantino sušvelninimas“, – juokiasi atlikėjas.

Dviese sutuoktiniai laiką leidžia įvairiai, bet į visas veiklas įsitraukia kartu ir vienas nuo kito neatsilieka: „Nu ką gi galima su žmona veikt per dienas? Kokį žurnalą paskaitom ar gerą knygą, pasikonsultuojam, pasiginčijame truputėlį. Žmona čia namų ruoša užsiėmus arba jau prie durų laukia su šiukšlių maišu paruošusi man, – juokauja A. Lemanas. – Ir, aišku, į sodybą nuvažiuojam. Žmona ten lysvėse kapstosi, aš irgi ten pakasinėju, pažvejoju.“

REKLAMA

Ir dabar, paklaustas, kaip stiprina organizmą, atlikėjas juokiasi – žmona iš krepšio traukia pirkinius, kad tik nepamirštų ko paminėti. O maisto produktų, kuriais abu stiprina organizmą, itin daug, o sąrašas galėtų tęstis, kol būtų išvardintos visos vaisių ir daržovių veislės.

„Stiprinam organizmą įvairiom natūraliom daržovėm, vaisiais. Čia gali išvardyti kiekvieną veislę – petražolės, granatai, pomidorų sultys, apelsinai, česnakai, svogūnai, citrinos. Dar šparagai, labai sveika. Ridikėliai, paprikos, rauginti kopūstai. Vienu žodžiu, viskas, kas žmogaus organizmą, imunosistemą stiprina“, – pasakojo legendinis atlikėjas.

A. Lemanas neslepia, kad, vis dėlto, savame darže užaugintos daržovės žymiai gardesnės. Vos sulaukęs pirmojo derliaus, nieko nelaukęs stiprinasi lietuviškos žemės dovanomis.

„Pirmoj eilėj, kai tik pasirodo lapeliai salotų, iš karto jas valgom. Paskui špinatai, kai jau pasirodo, svogūnų laiškai, ridikėliai. Viskas viskas iš mūsų brangiosios Lietuvos žemelės maitintojos“, – kalbėjo pašnekovas.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2021-05-03 22:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailesnis straipsnelio senai neskaičiau!
Atsakyti
-8

L
Liepa
2021-05-04 20:53:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amžius nesvarbu svarbu sutikti gerą mylintį žmogų kuris mylėtų ir suprastų Šaunu kad žmogui pasisekė sutikti puikią moterį Sėkmės nors senatvėje pagyvens kaip rojuj
Atsakyti
-6

V
Vat
2021-05-04 11:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmoji žmona -Ona gerai išlaikė iki pensijos ,o giedoriui senatvė,ne moterų keitimo laikai... Žilas plaukas galvon ,velnias uodegon.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų