Atlikėjas Lubys prakalbo apie santykius: kaip gamta, taip ir jausmai: kartais prisnūsta, atšąla

Žinomas dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys pristato naują dainą apie santykius, jų kūrimą ir kantrų ėjimą dermės ir darnos link. Drauge pristatomas ir kūrinio vizualas.

„Daina jau seniai užgimusi manyje. Laukiau to gražaus ir pakilejančio laiko, kuris jai pasirodyti tinkamiausias – gamtos atsiskleidimo, nubudimo, kurio visi jau taip laukiame“, – pasakoja autorius. – „Kaip gamta, taip ir jausmai: kartais prisnūsta, atšąla, bet gali imti ir netikėtai pražysti.“

Dainai „Meile, mano meile“ sukurtas ir vizualas, kuris yra tarsi įžanga į vaizdo klipą. Čia pora dėlioja iš žiedlapių mandalą, rašo pranešime spaudai.

„Pakviečiau filmuotis žmones, kurie žavi savo kūrybiškumu, senųjų lietuvių dainų atlikimu, gebėjimu taikoje gyventi su gamta ir tą ryšį puoselėti. Tikrai nuostabiai šiltos ir jaukios asmenybės. Manau, tai juntama ir vaizdiniame šios dainos atspindyje, nors matosi tik jųdviejų rankos“, – pasakoja Edgaras.

„Mintis dėlioti mandalą kilo mąstant apie estetinį dainos minties atspindėjimą. Norėjosi pabrėžti tarpusavio santykių trapumą ir paslaptį, kuo drauge prasidėjusi kelionė baigsis. Visi norime, kad santykiai, kaip ta mandala, lengvai ir gražiai dėliotųsi, žavėtų spalvomis, raštais, bet juk būna, kad vėjas papučia ar ranka sudreba, ar pradėjęs dėlioti, matai, kad piešinys jau virsta kažkuo kitu“, – kalbėjo atlikėjas.

„Santykiai – kaip mandala. Turi kantriai, dėmesingai ir sąmoningai dėlioti, susitelkdamas ir išgyvendamas dabarties jausmą. Juk rytojus – šios dienos tęsinys,“ – teigia dainos autorius E.Lubys.

„Su kuo tie santykiai bebūtų: šeimoje, kūryboje. Mus visus supa žmonės ir mes kasdien gyvename santykiais“, – atviravo Edgaras.


Rašyti komentarą...
N
Nuoširdu
2021-05-09 08:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų