Atskleidė mėgstamiausius karališkos šeimos patiekalus: 1 asmens skonis stebina

Šešiametė princesė Charlotte labai mėgsta vieną maisto produktą, pasakoja jos mama Kate Middleton – princesės pasirinkimas labai netikėtas.

Paklauskite šešiamečio, kokį maistą labiausiai mėgsta – dažniausias atsakymas bus saldumynai arba šokoladas. Bet princesės Charlotte pasirinkimas visai kitoks. Jos mama sako, kad mergaitė labiausiai mėgsta alyvuoges.

2019 metais apsilankiusi viename šiaurės Londono vaikų darželyje ji papasakojo, koks maistas labiausiai patinka jos dukrai. Taip Kate atskleidė savo ir dukters panašumą – ir hercogienė yra sakiusi, kad labai mėgsta alyvuoges, rašoma mirror.co.uk.

Vaikus moko gaminti maistą

Vizito į darželį metu ji taip pat pasakojo, kad tiek princą George, tiek princesę Charlotte ji moko gaminti maistą. Kate pasakojo, kad vaikams patinka „gaminti salotas ir panašiai“, o taip pat ir jų firminį patiekalą – makaronus su sūriu.

Kate dažnai pasakoja apie tai, kaip jai patinka gaminti maistą namuose – pavyzdžiui, picas kartu su vaikais, kurios, jos žodžiais tariant, „jiems niekada nenusibosta“.

Princo Louis mėgstamiausias patiekalas stebina

Tuo tarpu princas George sako, kad jo mėgstamiausias patiekalas yra spagečiai su karbonaros padažu, o princo Louis mėgstamiausias maistas taip pat neįprastas – tai burokėliai.

Filmuojant specialią kalėdinę laidą 2019 metais Kate kalbėjo: „Turime morkų, pupelių, burokų – patys mėgstamiausi, Louisui jie labai patinka.“

Karalienė Elžbieta mėgstamiausio maisto neatskleidžia

Tačiau viena karališkosios šeimos narė apie savo mėgstamą ir nemėgstamą maistą niekada nekalba – tai karalienė Elžbieta. Šią informaciją ji paslaptyje laiko ne be reikalo – karališkajai šeimai artimas šaltinis aiškino, kad karalienė savo pomėgiai nesidalina tam, kad jai keliaujant jai nebūtų visuomet patiekiami tie patys patiekalai.

Šį faktą išsiaiškino Gordonas Rayneris, buvęs karališkosios šeimos reikalų korespondentas iš „The Telegraph“, komentavęs daugiau nei 20 karališkosios šeimos kelionių.

Šią informaciją jam atskleidė vienas karalienės tarnautojas. Jis pasakojo: „Vienas jos tarnautojas man sakė, kad jei ji atskleistų savo mėgstamiausią patiekalą, niekas daugiau niekada jai nepatiektų nieko naujo.“


Rašyti komentarą...
L
Lina
2021-08-11 10:21:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saldumynų negauna,tai ir tinka saldesni patiekalai- saldžiarūgštės alyvuogės,burokėliai,makaronai.
Atsakyti
0

P
Pikis
2021-08-11 17:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
O aš mėgstu ne saldainius ir šokoladą, bet graužti žalias bulvės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų