Atskleidė laimingos santuokos paslaptį: tereikia šių 2 dalykų

Laimingos santuokos paslaptis – darbas ne namuose ir sotūs pusryčiai, rašoma dailystar.co.uk. Tyrimai rodo, kad porų santykiai sėkmingai klostosi tuomet, jei penkias dienas per mėnesį pora praleidžia atskirai.

Aštuoni iš dešimties darbo reikalais keliaujančių žmonių sako, kad jų santykiai vystosi gerai dėl to, kad jie spėja vienas nuo kito pailsėti.

Kaip parodė „Travelodge“ atlikta apklausa, 74% jų mano, kad atskirai praleistas laikas paskatina aistrą miegamajame. Daugelis teigė, kad stresą malšinti padeda sotūs pusryčiai ar atpalaiduojančios maudynės vonioje.

Kai turime galimybę laisvai keliauti, lieka laiko atpalaiduojančiai voniai ar tiesiog ramiam pasėdėjimui mašinoje – pasirodo, daugelis žmonių būdami namuose neranda tam laiko.

Beveik penktadalis dirbančių tėvų pripažino, kad mėgaujasi trupučiu ramybės ir tylos, kai nereikia prižiūrėti vaikų. Iš tų, kurie keliauja darbo reikalais, 21% sakė, kad tai – visiems naudingas dalykas, kadangi jų partneriui taip pat smagu kurį laiką vienam pabūti namuose.

Viešbučių tinklo atstovė Shakila Ahmed sakė: „Šiais laikais jei norime, technologijų dėka galime dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, todėl darbinės kelionės tampa vis ryškesne mūsų profesinio gyvenimo dalimi.

Smagu žinoti, kad reguliarios kelionės darbo reikalais žmonėms išeina į naudą – taip jie pailsi nuo namų ir šeimyninio gyvenimo rutinos ir randa laiko sau.“


Rašyti komentarą...
B
Buratinas
2019-12-14 12:29:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moters ir vyro santykius labiausiai pagerina kiti 2 dalykai. Jie jau išbandyti, veikia poros santykius kaip visraktis. Atsakymą padėjo rasti knygoje ,, kviesk daktara,, nes ji praktiskesne už psichologinę knygą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų