• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vien Jungtinėje Karalystėje kasdien išgeriama beveik 100 mln. puodelių kavos, tačiau ekspertas atskleidžia, kada geriausia ryte gerti kavą.

Vien Jungtinėje Karalystėje kasdien išgeriama beveik 100 mln. puodelių kavos, tačiau ekspertas atskleidžia, kada geriausia ryte gerti kavą.

REKLAMA

Daugelis britų dieną padeda puodeliu kavos, o kasdien Jungtinėje Karalystėje išgeriama beveik 100 milijonų puodelių.

Įprasta, kad žmonės ryte geria kavą žvaliai dienos pradžiai, o po pietų – kad papildytų senkančios energijos atsargas.

Tačiau paaiškėjo, kad gerti kavą iškart pabudus nėra pati geriausia mintis.

Siūlo kavą gerti vėliau

Bendrovės „Happy Beds“ generalinis direktorius Rexas Isapas pataria kavos negerti bent valandą po pabudimo ir siūlo palaukti iki 8.33 val. ryto, rašo express.co.uk.

„Dažniausiai vos pabudę puolame kaisti virdulį, – sako jis. – Tačiau geriausia būtų palaukti valandą, kad iš tikrųjų pajustume kavos naudą.“

REKLAMA
REKLAMA

„Kai pabundame, mūsų kortizolio kiekis būna didžiausias. Kortizolis, kuris dažnai siejamas su stresu, didina jūsų budrumo lygį, – toliau aiškino jis. – Taigi, vartoti kofeiną, kai kortizolio lygis ir taip jau yra aukštas, nėra naudinga, be to, gali išsivystyti tolerancija kofeinui.“

Atsižvelgiant į tai, kad vidutinis Jungtinės Karalystės gyventojas atsibunda 7.33 val., R. Isapas rekomenduoja pirmąjį puodelį kavos išgerti 8.33 val.

Koks ten kortizolis aukštas, jei vos paeini? Kieno kortizolis aukštas ryte (vyturiukai) ir nepuola prie kavos. Reikia klausyti organizmo, o ne internetinių šundaktarių, nes vieną dieną kiaušiniai kenkia, kitą dieną gerai. Vieną dieną sako geriau valgyti margariną, kitą jau geriau sviestą ir t.t. Karališka šeimynėlė, labai "sveikai" gyvendama irgi neatsigina onkologijos, kaip ir šlapdešrę valgantys benamiai, gal dar tie ir mažiau serga.
Baikit su tom nesamonem
Baikit su tom nesamonem
Biudzetinese darbas prasideda 8.00, tai visos babos sulekusios geria kava ir tuo metu nebandyk patrukdyti. Jei skubiai reikiūa kokio paraso, tai vadovybe taip pat kavinasi ir turi laukti iki kokiu9,30 ar net 10.00 val Nebetvirkinkiot zmoniu su savo tais rasainelioais.
Vėlokai tie britai keliasi:)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų