Atsidarant kavinėms ir barams įspėja visus žmones: įsidėmėkite šiuos patarimus

Nuo ketvirtadienio visoje Lietuvoje maitinimo įstaigos galės aptarnauti klientus lauko terasose. Vaistininkai sako, kad daugelis tikrai to laukia, tačiau primena taisykles, kurios padės šia pramoga mėgautis saugiai.

„Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Juodsnukytė sako, kad pasimėgauti pasiilgtomis kavinėmis ir restoranais laikantis saugumo rekomendacijų, tikrai galima.

„Eikite, džiaukitės gražiu pavasariu, oru ir galimybe bendrauti su mėgstamais žmonėmis. Būkite su artimiausiu draugu ar šeimos nariais. Svarbiausias dalykas, kurį noriu priminti – jeigu jaučiate bet mažiausius simptomus, likite namuose, susilaikykite nuo ėjimo į viešas vietas ir palaukite, kol tai praeis“, – įspėja vaistininkė.

Vaistininkai dalijasi patarimais

Kavinėse ir restoranuose prisėdę prie staliuko turėtumėte jausti atstumą nuo aplinkinių, prireikus visur rasti dezinfekcijos priemonių, vis dėlto vaistininkė pataria visuomet turėti ir savo dezinfekcinio skysčio, kad prireikus, saugiai galėtumėte pasinaudoti.

Taip pat vaistininkė pataria nesinaudoti viešaisiais tualetais, nes gali būti užkrato šaltinių. Pasak J. Juodsnukytės, geriau truputėlį palaukite kol grįšite namo.

Nors kavinės ir restoranai daliai žmonių yra aplinka, kurioje gali užmegzti naujų pažinčių, bent jau kol kas vaistininkė pataria to atsisakyti. „Visuomet likite su savo draugais, šeimos nariais, su sava kompanija, kadangi taip sumažinate užsikrėtimo riziką, išvengsite papildomų kontaktų“, – pranešime spaudai pataria farmacininkė.

Vaistininkas Mindaugas Rutalė sako, kad svarbiausia, jog vaistinėse patys jaustumėmės saugiai ir jeigu dėl to norisi rankas dezinfekuoti kelis kartus – taip ir darykite. „Atsarga gėdos nedaro“, – primena vaistininkas.


Rašyti komentarą...
A
Aurelija
2021-04-21 23:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks dalyvis naujas ateis sekmadieni
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų