Atokvėpio nebus – kai kuriuos Zodiako ženklus kamuos rūpesčiai

Panašu, kad šeštadienis Zodiako ženklams bus itin darbingas, todėl šįkart teks itin aktyviai paplušėti.

Avinas

Labai intensyvi diena, tad nesitikėkite atokvėpio. Tikėtini įvairūs susitikimai. Gausiai pasisemsite įspūdžių ir informacijos. Palanku spręsti organizacinius, visuomeninius klausimus.

Tauras

Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, tačiau nieko neforsuokite. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, blaiviai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis. Per didelis patiklumas gali lemti nuoskaudas ateityje.

Dvyniai

Šiandien būsite susirūpinę darbais, mokslais. Labiau pasitikėkite savimi ir nepraraskite optimizmo. Kad ir koks nelengvas būtų procesas, rezultato galite tikėtis gana gero.

Vėžys

Aktualūs bus piniginiai reikalai. Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, gali tekti pakrapštyti piniginę. Išties verta, nes delsti nenaudinga. Gali būti, kad vakarui labai norėsis šaunios draugijos, ir jos ieškosite.

Liūtas

Tikriausiai būsite smalsesni nei paprastai. Norėsis ir paplepėti, ir kitų pasiklausyti. Pasistenkite neleptelėti ko nors nederamo, nes tai pakenktų jūsų įvaizdžiui.

Mergelė

Darbe (jei šiandien reikia dirbti) gali būti reikalaujama atsikratyti senų stereotipų, dirbti kūrybiškai. Tačiau jums stigs ūpo, labiau galvosite apie asmeninius reikalus.

Svarstyklės

Trokšite parodyti, ką sugebate profesinėje veikloje, kūryboje. Tačiau dėl romantiško intereso gali iškilti grėsmė piniginės turiniui arba draugystės ryšiui.

Skorpionas

Gali būti, kad ką tik atsinaujinę santykiai ar naujai užmegzta pažintis užtvindys jus emocijomis, prisiminimais. Tačiau profesinė situacija, didelis darbų krūvis (jei šiandien reikia dirbti) jums neleis pernelyg atsipalaiduoti ir užsimiršti.

Šaulys

Tai, dėl ko ilgai negalėjote susitarti, jautėsi interesų konfliktas, šiandien turėtų pereiti į abipusiai naudingo susitarimo ieškojimą. Vis dėlto reikalingas ypatingas budrumas, nes kiti gali mėginti jumis manipuliuoti.

REKLAMA

Ožiaragis

Nuo pat ryto teks galvoti apie rimtus reikalus, reformas. Tikriausiai pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali jums kainuoti arba teks kitaip įsipareigoti, ką nors pažadėti.

Vandenis

Aktualūs bus mokslo, kultūros arba su užsieniu susiję reikalai. Nieko svarbaus neatidėliokite. Neignoruokite mylimo žmogaus, vaikų poreikių ir prašymų.

Žuvys

Teks pabėgioti, jeigu norėsite suspėti nuveikti planuotus darbus. O jų išties netrūks. Prireikus, kreipkitės į asmenis, kurie gali jums padėti išspręsti aktualias problemas. Tikriausiai bus priimti rimti sprendimai.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų