Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Ed Sheeran neseniai atsikratė virš 30 kilogramų svorio, priaugto per daugelį metų nuolatinio persivalgymo, besaikio gėrimo ir kelionių. Štai kaip jis tai padarė.

Ed Sheeran neseniai atsikratė virš 30 kilogramų svorio, priaugto per daugelį metų nuolatinio persivalgymo, besaikio gėrimo ir kelionių. Štai kaip jis tai padarė.

30-metis Ed Sheeran neseniai prisipažino, kad pasibaigus paskutiniam turui jo svoris padidėjo beveik iki 100 kg. Popžvaigždė paaiškino, kad jo mitybą sudarė alkoholis ir keptas maistas, daug vėlyvų vakarų. Siekdamas numesti svorio ir tapti sveikesniu, Ed atsisakė kelių dalykų.

REKLAMA
REKLAMA

Atsikratyti svorio paskatino tėvystė

Ed 2019 metais vedė Cherry Seaborn ir prisipažino, kad tik tapęs tėvu suprato, jog būtina keisti gyvenimo būdą ir susirūpinti savo sveikata. Jis prisipažino tą suvokęs kai Cherry pastojo. Ed sakė, kad 2020 metų rugpjūtį gimusi dukra Lyra tapo „didžiausia motyvacija nukenksminti savo gyvenimą“.

„Grammy“ apdovanojimą laimėjęs dainininkas sakė, kad persivalgymas ir vakarėliai buvo  „pavojingos“ situacijos, o dėl vienišumo jausmo gastrolių metu ėmė gerti vienas, rašo express.co.uk. Standartinėje vyno taurėje yra tiek kalorijų, kiek ir šokolado gabalėlyje, o pusėje litro šviesaus alaus – maždaug tiek pat kalorijų, kiek pakelyje traškučių.

Atsikratė 30 kilogramų

Pasak NHS, išgeriant vos keturis butelius vyno per mėnesį, per metus suvartojama apie 27000 kalorijų. Tačiau Ed turėjo priežastį pakeisti savo gyvenimo būdą.

REKLAMA
REKLAMA

Jis paaiškino: „Sustojau likus trims mėnesiams iki Lyros gimimo, nes buvau pasiryžęs tapti tuo žmogumi, kuris nuveš savo žmoną į ligoninę. Svėriau beveik 100kg ‒ dabar esu 30 kg lengvesnis ‒ jaučiausi baisiai“.

Ed liemens apimtis buvo 90cm, dabar ‒ 71cm.

Sumažino suvartojamą alkoholio kiekį

Jis pripažino, kad „visada žinojo“, kad yra „didelis“ žmogus, tačiau suprato, kad yra „per didelis“ dėl savo meilės „vištienos sparneliams, vynui ir alui“ bei mankštos stokos.

„Nuo tada, kai tapo tėčiu“, Ed laikosi „švaraus“ gyvenimo būdo ir retkarčiais išgeria, bet „nebeišgeria dviejų butelių“ vyno, kaip anksčiau. Jis siekia  „visiškai atsisakyti“ konkretaus maisto ir gėrimų, nes bijo, kad „galų gale vėl pradės persivalgyti“.

Alkoholis daro neigiamą poveikį beveik visoms kūno dalims, įskaitant smegenis, kaulus ir širdį, aiškina NHS. Nuo dehidratacijos iki poreikio užkandžiauti ir miego ritmo trikdymo ‒ alkoholio vartojimas  gali sukelti daug trumpalaikių pasekmių.

Ilgainiui dėl alkoholio vartojimo ima didėti svoris, atsiranda įvairių organų ligų ir kenčia psichinė sveikata. Kita vertus, persivalgymas reiškia reguliarų didelio kiekio maisto suvartojimą per trumpą laiką, kol pasisotinate. Maistas, kurį žmonės valgo be saiko, dažniausiai yra nesveikas, greitas maistas.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų