Ateina sunkioji pilnaties naktis: Budraitytė įspėja saugotis šių ženklų

Naktis iš balandžio 30-osios į gegužės 1-ąją ypatinga – minima Valpurgijos naktis. Tai senovės germanų pavasario šventė. Tikima, kad šią naktį raganos išteka už velnių, tačiau pagrindinis tikslas – prikelti, pakviesti pavasarį. 

Astrologė Vaiva Budraitytė portalui tv3.lt papasakojo, kokios apeigos vykdytos šią naktį ir kokių veiklų vengti, kad apsisaugotumėte nuo nužiūrėjimo.

Šiemet ši naktis itin ypatinga tuo, kad išpuola kartu su stačiatikių Velykomis ir pilnatimi, rožiniu mėnuliu.

„Žiniuonės susirinkdavo mistiniu metu, yra virsmas, mes žengiame į paskutinį pavasario mėnesį. Jeigu būna, kaip šiemet, vėluojantis pavasaris, tas raganų suskridimas simbolizuoja pavasario pradžią“, – aiškino astrologė.

Šią naktį susirinkusios raganos budina save, savo energiją, šokinėjama per laužą, taip siekiant apsivalyti.

„Šokinėjimas per laužą simbolizuoja apsivalymą ugnimi. Kai esame sėdmenimis į laužą, tokiu būdu mes suaktyvinam savo gyvybinę energiją, kad visiems metams pasikrautume.“

Pranašingi sapnai

Stenkitės atsiminti, ką sapnuosite iš penktadienio į šeštadienį – šie sapnai pranašingi ir gali padėti nuspėti, kas laukia ateityje. 

Astrologė teigia, kad labai daug ženklų sapnuose šiuo laikotarpiu reiškia sėkmę. Pavyzdžiui, kilimas aukštyn, didelės pusnys ar gražus kraštovaizdis.

„Visada tuo periodu sapnuojami sapnai yra labai pranašiški. Geras sapnas yra kilti kopėčiom, eiti į viršu, kilti liftu – tai reiškia labai geras permainas į gerąją pusę. Taip pat matyti, kaip kitas minko, kepa duoną, tai reiškia, kad išspręsite savo problemas. Jeigu šiuo periodu susapnuosi dideles pusnis, reiškia praturtėjimą, pinigus. Gaisras irgi reiškia laba daug problemų išsprendimą. Žmonės galvoja, kad gaisras yra blogai, bet jį susapnuoti – itin geras ženklas“, – sapnų reikšmes vardijo V. Budraitytė.

Tačiau sapnų pasaulyje dažnai viskas yra atvirkščiai – tai, kas atrodo bloga, atneš sėkmę, o nekalti, gražūs vaizdai gali signalizuoti apie nesėkmę. 

REKLAMA

Blogas ženklas susapnuoti mylimą žmogų, kuris jus apkabina, bučiuoja, prisipažįsta meilėje. Tokiu atveju, laukite skyrybų.

„Jeigu susapnuojate daug juodų paukščių, tai visada reiškia negerą teisminį procesą. Jei sapnuojate, kad sodinate bulves, tai reiškia laidotuves, taip pat suarti laukai yra blogas ženklas. Galite susapnuoti staigiai praplaukiančią valtelę arba kad artimas žmogus ruošiasi į kelionę, dažniausiai į Rytus – tai reiškia mirtį, laidotuves“, – aiškino astrologė.

Šiuo metu astrologė rekomenduoja sekti ir užrašyti savo sapnus. Taip pat tinkamas metas sąmoningam sapnavimui – kai sapne esate sąmoningas. Tada galėsite kontroliuoti savo veiksmus sapnuose ir elgtis taip, kad tai neštų sėkmę.

Venkite tamsių drabužių

Tikima, kad apsiginti nuo piktųjų dvasių ir blogos energijos padeda tinkamai pasirinkta drabužių spalva. Šiuo metu venkite juodos spalvos – ji traukte traukia blogą energiją.

„Juoda spalva viską sugeria. Jos geriau vengti tomis dienomis, rengtis šviesiai, kad atspindėtų neigiamas emocijas, kurios sukils. Vis tiek, viso pasaulio raganos tuo metu darys visokius ritualus ir reikėtų būti atsargesniems“, – aiškino astrologė.

Verčiau rinkitės šviesių spalvų drabužius, taip pat apsisaugoti padės raudona, purpurinė spalvos.

„Apsauginė spalva yra raudona, purpurinė, jos apsaugo. Todėl ir popiežius baltą ir raudoną spalvas renkasi, karaliai – purpurinę. Tradiciškai, tūkstančius metų tai yra apsauginė spalva. Žmonės dažnai ant rankos raudoną siūlą užsiriša, vaikams į plaukus riša raudonus kaspinus kaip apsaugą, ypatingai šiomis dienomis.“

Ypač pavojingas metas tęsis iki gegužės 10 dienos – itin didelis pavojus būti nužiūrėtam piktos akies. O gegužės 5-ąją visame pasaulyje fiksuojama daugiausiai nelaimių.

Kad apsisaugotumėte nuo negatyvo, blogų emocijų ir nužiūrėjimo, astrologė rekomenduoja šiuo laiku būti santūriems ir kiek pakoreguoti gyvenimo būdą.

REKLAMA

„Šiomis dienomis negalima gerti alkoholio, amoraliai elgtis, nekonfliktuoti, nes bet koks konfliktas gali virsti į didelį karą. Vertėtų nevalgyti mėsos, nes gali susisapnuoti tokie dalykai, kad maža nepasirodys“, – kalbėjo V. Budraitytė ir pridūrė, kad kartą moteris susapnavo gyvūną, kurio mėsą valgė ir iki šių dienų yra veganė, o parduotuvėje aplenkia mėsos skyrių.

Daugiau laiko leiskite gamtoje, užsiimkite žolelių rinkimu, o galbūt verta paskaityti knygą ar ką nors nutapyti. Jei turite žemės lopinėlį, puikus laikas pasikapstyti lysvėse. Svarbiausia, imkitės ramios veiklos. 

Zodiako ženklams pasiseks, jei imsis tinkamos veiklos

Šis laikas itin sėkmingas Jaučio ženklo atstovams ir kitiems žemės stichijos zodiako ženklams – Mergelėms bei Ožiaragiams. 

„Jautis bendrai yra pinigų ženklas, jis taip atsakingas už meilę ir sveikatą bei grožį. Jaučiams natūralu, kad sėkmingas laikas, nes viskas vyksta jų ženkle“, – aiškino astrologė.

Tačiau šios dienos sėkmingos gali būti ne tik minėtiesiems ženklams. Medituokite, dėkokite aukštesnėms jėgoms už sveikatą, gyvenimą ir viskas eisis kaip per sviestą.

„Šis laikas gero gali atnešti kiekvienam ženklui. Jeigu jūs medituosit, susikursit kažkokią afirmaciją, žodžius, kuriuos kartosit kaip maldą, pavyzdžiui „Ačiū, dievai, kad esu sveikas, laimingas, turtingas“ ir porą savaičių tai kartosite, tomis dienomis galite prisitraukti sėkmę. Reikia dėkoti už tai, kas jau įvyko, ištarti ačiū aukštesnei energijai“, – pataria V. Budraitytė.

Tokiu būdu įgalinsite savo troškimus, tačiau šiuos žodžius kartokite iki pat gegužės vidurio. Kadangi viskas vyksta Jaučio ženkle, prašykite ūkiškų dalykų, o jūsų svajonės ir poreikiai materializuosis.


Rašyti komentarą...
A
Audra
2021-04-30 21:50:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip yra tiesos,padėka gyvenime atneša tikrus pokyčius net ir sėkmę.
Atsakyti
-12

N
Na
2021-04-30 22:38:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena nuomonės formuotoja,eik į palaukę rūgštynių rinkti,o nes smegenis žmonėm pudrink,burtininkė mat
Atsakyti
-28

H
Hmm
2021-05-01 07:31:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl neišpranašavo pandemijos? Jei jau taip viską "mato" į priekį...Man patiko kitos "visažinės" Palmyros pasiaiškinimas, atseit, ji viską žinojo, tik nenorėjo žmonių gąsdinti. Nieko sau! Tiesiog meluoja ir tiek.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų