naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
41
Astrologija (nuotr. Fotolia.com)
41

Spalio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Malonumų šiandien turėsite kiek mažiau nei pareigų. Panašu, kad turėtų pavykti atnaujinti ar užmegzti ryšius, iš kurių bus realios naudos. Sužinosite kažką svarbaus, kas padės jums apsispręsti, padaryti ryžtingą žingsnį.

REKLAMA

Tauras

Ši diena tinkama bendravimui su įvairiais žmonėmis, susitikimams, deryboms, o labiausiai - kūrybai, meilei ir pramogoms. Patirsite nekasdienių įspūdžių. Turbūt sužavėsite ypatingą asmenį.

REKLAMA

Dvyniai

Mažiau galvokite apie tuos dalykus, kurie nebeturi prasmės arba yra nerealūs. O tam, kas prasminga, verta ieškoti talentų, mecenatų, rėmėjų. Seksis gilintis į meną, įvairias paslaptis, okultines teorijas.

Vėžys

Jūsų planai, projektai bus gana originalūs. Rasite bendraminčių, gausite ar patys pateiksite įdomių pasiūlymų. Galvosite ir apie keliones, užsienį, studijas, meilės pasimatymus. Į jūsų širdį gali pasibelsti tikra meilė.

REKLAMA

Liūtas

Nebloga diena tvarkyti piniginius, turtinius reikalus, imti paskolą, nuomotis, išnuomoti. Domėsitės ir kompiuterine technika, elektros bei ryšio įranga. Būsite pasiryžę nemažai išleisti, kad įsigytumėte tai, ko trokštate.

Mergelė

Nelaukto pasiūlymo galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Per ilgai nedvejokite, ypač jei neturite ko prarasti. Patirsite, kas yra įdomus bendravimas, romantika, o gal ir - fortūnos šypsena.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Nerimą kels daugybė dalykų, bet pasistenkite atsipalaiduoti, rasti sau ir šeimai naudingą užsiėmimą. Šiandien stipriai veiks intuicija ir ja galima pasikliauti. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų.

Skorpionas

Tikriausiai pajusite didelį kūrybinį polėkį. Patartina pasportuoti arba suorganizuoti brangiems žmonėms šaunią pramogą. Pagalvokite, kaip galėtumėte įprasminti vaikų laisvalaikį. Kartu su jais paieškokite tinkamų variantų.

REKLAMA

Šaulys

Atkreipkite dėmesį į siūlomas naujoves: galite rasti labai pozityvių dalykų. Turėsite galimybių nejuokais suintriguoti patinkantį asmenį. Pravartu labiau rūpintis savo sveikata ir grožiu.

Ožiaragis

Regis, sužinosite intriguojamą naujieną iš pirmų lūpų. Žmonėms, su kuriais bendraujate, nekelkite per didelių reikalavimų. Priėmimas jų tokių, kokie yra, tolerancija sustiprins pozityvų ryšį, o gal net pažadins romantiškus jausmus.

REKLAMA

Vandenis

Norėdami pasipelnyti ar sutaupyti, galite pakliūti į įdomią padėtį. Jums gali nutikti kaip šykštuoliui, kuriam tenka mokėti du kartus už tą patį dalyką. Šiokių tokių išbandymų dėl to gali patirti ir asmeniniai santykiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų