Tavo merginai, be abejo, patinka tai, kad ja rūpiniesi ir globoji. Tačiau kur egzistuoja ta riba, kai nuolatinis rūpestis virsta besąlygine kontrole ir gali sužlugdyti jūsų santykius? Štai trys požymiai, kurie rodo, kad Tu pernelyg brauniesi į svetimą teritoriją.

1. Pavyduliauji ir be paliovos įtarinėji

„O kodėl šitas troleibuso vairuotojas Tau taip šypsosi?“, „Kodėl tiek daug žiūri į mūsų šunį, geriau mestum žvilgsnį į mane“, „O čia dabar kas? Kodėl šitoje nuotraukoje šalia Tavęs įsitaisęs kažkoks bukagalvis?“... Pažįstami klausimai? Per daug pavydo yra negerai, nes tuomet Tu pademonstruoji savo nepasitikėjimą ja, nors, kita vertus, jei visiškai neparodysi jokio pavydo – vėl blogai (ji nuspręs, kad esi abejingas kaip ameba). Tačiau viena aišku: paranoja santykių nesustiprina, todėl verčiau pristabdyk arklius, vyruti.

2. Draudi susitikti su draugėmis.

Negi manai, kad tuomet, kai dar nepažinojo Tavęs, ji visas dienas leido namie sėdėdama tarp keturių sienų? Nieko panašaus! Greičiausiai laisvalaikiu ji susitikdavo su draugėmis, todėl uždrausdamas pasisėdėjimus „tarp mūsų mergaičių“ Tu tik pakenksi sau (tik įsivaizduok, kokią nuomonę apie Tave susidarys jos draugės). Ir netgi jei galų gale jai iškelsi ultimatumą – Tu ar draugės, gali likti nemaloniai nustebintas jos pasirinkimo. Leisk ir sau, ir jai šiek tiek laiko praleisti atskirai, juk jums nebūtina kiekvieną akimirką leisti sulipus kaip Siamo dvyniams.

3. Slapta skaitai žinutes jos telefone, paslapčiomis tikrini jos elektroninį paštą ir analizuoji jos lankomus interneto puslapius.

Seki jos profilio atnaujinimus, skaitai visus jos komentarus po kitų žmonių nuotraukomis, tikrini jos mobilųjį? Žinok, to tikrai jau per daug.


Rašyti komentarą...
a
as
2012-07-10 21:52:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ryskiai straipsni parase mergina kuri apgaudineja savo vaikina :)
Atsakyti
0

A
A.K
2012-07-13 11:33:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
As tikrai koki puse metu kai pradejom draugauti tikrinau merginos mobilu, kad isitikinciau kad ji nezaidzia jokiu zaidimu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų