Apie kokius namus svajoja dauguma?

Jei būtų nevaržomi nei finansinių galimybių, nei vietos, nei laikotarpio, vidutiniškai šeši iš dešimties besidominčiųjų nekilnojamuoju turtu norėtų gyventi name, kotedže arba sodyboje.

Didžioji dalis apklausoje dalyvavusių asmenų norėtų turėti namą priemiestyje (pusė respondentų), atskleidė didžiausio nekilnojamojo turto portalo aruodas.lt atliktos apklausos rezultatai. Kiek daugiau nei po penktadalį respondentų namo norėtų mieste (22 proc.) arba užmiestyje (21 proc.), likusieji – kaime (7 proc.).

Dažniausiai svajonės sukasi vidutiniškai apie 150–200 kvadratinių metrų namus: būtent tokius rinktųsi 65 proc. apklausos dalyvių. Maždaug penktadalis norėtų gyventi apie 100 kvadratinių metrų dydžio ar mažesniame name. Tik 14 proc. apklausos dalyvių svajoja apie kelių šimtų kvadratinių metrų namą.

Dviaukščiai namai beveik be konkurencijos nugali aukštesnius ar vienaaukščius: apie dviaukštį namą svajoja netgi 73 proc. respondentų (apie vieno aukšto namą – 18 proc., apie aukštesnius nei dviejų aukštų – tik pavieniai asmenys). Dauguma norėtų namo prie ežero ar upės (40 proc.) arba ant jūros kranto (25 proc.), netoli miško (25 proc.). Apie ant kokio nors kalnelio ar miške esančius namus svajojančiųjų yra mažiau.

REKLAMA

Kad būtų nestandartinės formos ir modernus, pageidauja (57 proc.). Tačiau netrūksta ir svajojančių apie paprastą klasikinį namą (40 proc.). Senoviniai autentiški namai išnyra tik nedidelės dalies apklausos dalyvių svajonėse.

Galvodami apie namo įrengimą, respondentai pateikė tris pagrindines statistiškai reikšmingas nuomones. Po 23 proc. respondentų rinktųsi modernų minimalistinį, šiuolaikinį stilių arba skirtinguose kambariuose ar kitose erdvėse derintų skirtingus interjero stilius. Kiek daugiau nei po dešimtadalį apklausos dalyvių rinktųsi skandinavišką arba klasikinį stilių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų